repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 12 września 2021.

Mali przyjaciele

czas: 38’
język: polski

W życiu bohaterów pojawiają się bardzo małe stworzenia - czy zostaną ich pupilami?

W programie:

 • Pamiętnik Florki - Rybka 11’

  Florka czuje się samotna – każdy kogoś ma: mama tatę, bliźniaki siebie nawzajem, tylko ona jest „bez pary”. Namawia rodziców na zakup rybki. Florka jest bardzo przejęta posiadaniem rybki. Tak bardzo, że nie ma czasu na rozmowy ze swoim kolegą Klemensem. Jednak po powrocie do domu okazuje się, że z rybką dość trudno się zaprzyjaźnić. Florka jest rozczarowana, chce oddać rybkę do sklepu, ale rodzice się nie zgadzają – przecież Florka wzięła za rybkę odpowiedzialność. Florka karmiąc rybkę zastanawia się nad tym trudnym słowem. Do jakich wniosków dochodzi?
 • Bardzo Mały lis 8’

  Pewien bardzo mały lis spotyka w ogrodzie przeciętnych rozmiarów dziewczynkę, która hoduje bardzo duże kwiaty. I bardzo duże pluszowe misie? I gigantyczne wiaderko? Wszystko co zakopie, wyrasta jej przeogromne. To może jakby tak zakopała na chwilkę bardzo małego lisa, to by trochę urósł? Nic z tego – uparła się, żeby akurat on był malutki i na dodatek nie chce go puścić wolno. A to paskuda! Co teraz?
 • Agatka - Żaba Klementyną 10’

  Agatka nie chce iść do przedszkola, bo jest bardzo zmęczona. Twierdzi, że całą noc coś skrzeczało w przydomowej sadzawce i nie mogła spać. Julek drażni się z Agatką i podpowiada, że w ogródku jest jakiś straszny stwór. Agatka bierze Chomika Cyryla i postanawia sprawdzić przydomową sadzawkę. Ku jej zdziwieniu, na kamień wskakuje Żaba Klementyna, jak sama mówi o sobie, wybitna śpiewaczka i skarży się na ból gardła. Jest zmartwiona, bo właśnie ma śpiewać w operze.
 • Reksio i świerszcz 10’

  Reksio nie może słuchać śpiewu ptaków, bo przeszkadza mu dziwny dźwięk. W poszukiwaniu źródła tego dźwięku demoluje swoją budę. Okazuje się, że ten denerwujący dźwięk to głos świerszcza. Kiedy jednak przychodzi zima, koło budy wyje wiatr, granie świerszcza wprowadza Reksia w przyjemny nastrój.

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!