repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 14 marca 2021.

plakat

Małe rzeczy

The Little Things

reż. John Lee Hancock

czas: 128’
produkcja: USA 2020
obsada: Denzel Washington, Rami Malek, Jared Leto

Trzech znakomitych aktorów o wartości pięciu Oscarów: Denzel Washington (dwie statuetki), Jared Leto (jedna statuetka) i Rami Malek (jedna statuetka) w filmie łączącym najlepsze cechy rasowego kryminału i trzymającego w napięciu dreszczowca.

Joe Deacon (Denzel Washington), policyjny "stary wyjadacz" pełniący funkcję zastępcy szeryfa hrabstwa Kern, zostaje wysłany do Los Angeles, aby zająć się pozornie łatwą sprawą - cała jego rola miała ograniczyć się jedynie do szybkiego zebrania dowodów. Zamiast tego, Joe zostaje uwikłany w wielowątkowe śledztwo i poszukiwanie seryjnego mordercy, który terroryzuje miasto.

John Lee Hancock

Urodzony w 1956 roku w Longview w Teksasie. Zanim zaistniał w świecie kina, przez cztery lata pracował jako prawnik. W 1991 roku zrealizował swój pierwszy film – komedię romantyczną Hard Time Romance. W początkach kariery większe sukcesy odnosił jednak jako scenarzysta dzieł Clinta Eastwooda – Doskonałego świata i Północy w ogrodzie dobra i zła. Za jego pierwszy triumf reżyserski uważa się dramat sportowy Debiutant z 2002 roku.

Wybrana filmografia

1991 Hard Time Romance

2002 Debiutant / The Rookie

2004 Alamo / The Alamo

2009 Wielki Mike. The Blind Side / The Blind Side

2013 Ratując pana Banksa / Saving Mr. Banks

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!