repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 27 marca 2021.

Świat dźwiękiem malowany

czas: 30’

Poranek filmowy z muzyką na żywo. Zagra Sam Alty. 

W zestawie:

  • Początek, 8'

Krótkometrażowy film wykonany w technice animacji poklatkowej o najstarszej historii ludzkości - powstaniu świata.

  • Lokator idealny, 2'

Tu zamiecie, tu odkurzy, tu poprawi i to wszystko bez narzekań i wyrzutów - no po prostu lokator idealny. Pewien dom zostaje odwiedzony przez właśnie takiego, zaskakująco czystego, dbającego o porządek, ceniącego harmonię i higienę gościa. Kto by się spodziewał - wygląda na takiego, co z natury tylko brudzi.

  • Mały ptaszek i gąsienica, 4'


To już trzecia część przygód małego ptaszka! Gdy nasz bohater spokojnie podlewa gałązkę, pojawia się przesłodki szkodnik - mała gąsienica łasa na soczyste listki. Tak zaczyna się walka "do ostatniego listka", której z rosnącym apetytem przygląda się rudy lis. Mały ptaszek i gąsienica to przygoda, w której niechęć zamienia się w przyjaźń, a pomoc przychodzi z najbardziej nieoczekiwanej strony.

  • Przygody Bolka i Lolka: Zawody latawców, 9'

Bolek i Lolek konstruują latawce. Biorą udział w zawodach. Bolka spotyka niepowodzenie, pomaga więc Lolkowi przy budowie jego latawca. Chłopcy startują wspólnie i wygrywają zawody.

  • Hej jelonku!, 7'

Jelonek lubi swoje codzienne rytuały - każdego dnia odśnieża okolice domku i po ciężkiej pracy siada w bujanym fotelu, popijając gorące kakao. Jak to się dzieje, że następnego dnia wszystko znów jest w nieładzie? Czy to lawina, śnieżyca? A może, gdy Jelonek tylko wystawi nos za próg własnego domku, czeka go nie lada odkrycie?

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!