Indeks filmów
Dzień
Indeks A-Z / 0-9
Kraj
Cykl
tytuł / reżyser
 
Kino na bis
1
seanse:
Kino na bis: Alpy
Alps
Giorgos Lanthimos / Grecja 2011 / 93’
13 paź
19:55
03 lis
19:55
26 lis
19:55
Kino na bis: Cmentarz wspaniałości
Rak ti Khon Kaen
Apichatpong Weerasethakul / Tajlandia, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Malezja, Korea Południowa, Meksyk, USA, Norwegia 2015 / 122’
08 paź
19:55
29 paź
19:55
Kino na bis: Frances Ha
Noah Baumbach / USA 2012 / 86’
14 paź
19:55
04 lis
19:55
Kino na bis: Legenda Kaspara Hausera
La Leggenda di Kaspar Hauser
Davide Manuli / Włochy 2012 / 95’
01 paź
19:55
22 paź
19:55
17 lis
19:55
Kino na bis: Mustang
Deniz Gamze Ergüven / Francja, Niemcy, Turcja, Katar 2015 / 97’
02 paź
19:55
23 paź
19:55
18 lis
19:55
Kino na bis: Niemiłość
Nelyubov
Andriej Zwiagincew / Rosja, Francja, Belgia, Niemcy 2017 / 127’
21 paź
19:55
24 lis
19:55
Kino na bis: Sugar Man
Searching for Sugar Man
Malik Bendjelloul / Szwecja, Wielka Brytania 2012 / 86’
16 paź
19:55
Kino na bis: Syn Szawła
Saul fia
László Nemes / Węgry 2015 / 107’
20 paź
19:55
20 lis
19:55
Kino na bis: Wielkie piękno
La grande bellezza
Paolo Sorrentino / Francja, Włochy 2013 / 142’
09 paź
19:55
30 paź
19:55
25 lis
19:55
Kino na bis: Wieża. jasny dzień
Jagoda Szelc / Polska 2017 / 106’
06 paź
19:55
27 paź
19:55
19 lis
19:55
Kino na bis: Zama
Lucrecia Martel / Argentyna, Brazylia, Hiszpania, Dominikana, Francja, Holandia, Meksyk, Szwajcaria, USA, Portugalia, Liban 2017 / 115’
15 paź
19:55
12 lis
19:55
Kino na bis: Życie Adeli
La vie d'Adèle
Abdellatif Kechiche / Francja 2013 / 179’
07 paź
19:55
28 paź
19:55
1
1800 gramów 
Marcin Głowacki, Polska 2019
Aspromonte 
Mimmo Calopresti, Włochy 2019
Baranek Shaun Film. Farmageddon 
Will Becher, Richard Phelan, Francja, USA, Wielka Brytania 2019
Basia 3 
Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, Robert Jaszczurowski, Polska 2019
Boże Ciało 
Jan Komasa, Polska 2019
DKF Politechnika: Jutro albo pojutrze 
DKF Politechnika
Bing Liu, USA 2018
Doktor Sen 
Mike Flanagan, USA 2019
Irlandczyk 
Martin Scorsese, USA 2019
Joker 
Todd Phillips, USA 2019
Kraina lodu 2 
Jennifer LeeChris Buck, USA 2019
Kult. Film 
Olga Bieniek, Polska 2019
Le Mans' 66 
James Mangold, USA 2019
Nie ma nas w domu 
Ken Loach, Belgia, Francja, Wielka Brytania 2019
Niebieskie Chachary 
Cezary Grzesiuk, Polska 2019
Obywatel Jones (seans dla szkoły) 
Agnieszka Holland, Polska, Wielka Brytania, Ukraina 2019
Parasite 
Bong Joon-ho, Korea Południowa 2019
Photographer's Choice: Amator 
Pokazy specjalne
Krzysztof Kieślowski, Polska 1979
Portret kobiety w ogniu 
Céline Sciamma, Francja 2019
Proceder 
Michał Węgrzyn, Polska 2019
Supernova 
Bartosz Kruhlik, Polska 2019
Tydzień Filmu Niemieckiego: Moje dzieciństwo i ja 
Tydzień Filmu Niemieckiego 2019
Caroline Link, Niemcy 2018
Ukryta gra 
Łukasz Kośmicki, Polska 2019
Van Gogh. U bram wieczności 
Julian Schnabel, Irlandia, Szwajcaria, Wielka Brytania, Francja, USA 2018
Wysoka dziewczyna 
Kantemir Bałagow, Rosja 2019
Czarownica 2 (polski dubbing) 
Joachim Rønning, USA 2019
Gordon i Paddy 
Linda Hamback, Szwecja 2017
Niewidoczne życie sióstr Gusmão 
Karim Aïnouz, Brazylia 2019
Ukryta gra (seans dla szkoły) 
Łukasz Kośmicki, Polska 2019
rezerwacje telefoniczne

(+48) 532 726 581

tłumaczenia
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.