Indeks filmów
Dzień
Indeks A-Z / 0-9
Kraj
Cykl
tytuł / reżyser
 
Moje filmy
1
seanse:
Moje filmy: Agnieszka Wolny - Hamkało - "Dracula"
Francis Ford Coppola / USA 1992 / 128’
22 sty
19:30
Moje Filmy: Bente Kahan - "Sklep przy głównej ulicy"
Obchod na korze
Ján Kadár, Elmar Klos / Czechosłowacja 1965 / 128’
Moje filmy: Bogusław Bednarek - "Rękopis znaleziony w Saragossie"
Wojciech Has / Polska 1965 / 175’
18 mar
18:30
Moje Filmy: Jacek Sutryk - "Wielkie piękno"
La grande bellezza
Paolo Sorrentino / Francja, Włochy 2013 / 142’
Moje filmy: Jan Miodek - "Dzień świra"
Marek Koterski / Polska 2002 / 93’
12 cze
19:00
Moje filmy: Lech Janerka "Yesterday"
Radosław Piwowarski / Polska 1984 / 87’
15 maja
19:00
Moje filmy: Magda Piekarska - "Kobieta pod presją"
A Woman Under the Influence
John Cassavetes / USA 1974 / 155’
19 lut
18:30
Moje filmy: Natalia Grosiak - "Samotni"
Samotáři
David Ondříček / Czechy, Słowacja 2000 / 103’
25 wrz
19:30
Moje filmy: Olga Tokarczuk - "Na skróty"
Short Cuts
Robert Altman / USA 1993 / 188’
06 mar
18:30
Moje Filmy: Piotr Bartyś - "Pod osłoną nieba"
The Sheltering Sky
Bernardo Bertolucci / Wielka Brytania, Włochy 1990 / 139’
Moje filmy: Radzka - "Hair"
Miloš Forman / USA, RFN 1975 / 121’
18 gru
19:30
Moje filmy: Rafał Dutkiewicz - "Lot nad kukułczym gniazdem"
One Flew Over the Cuckoo's Nest
Miloš Forman / USA 1976 / 133’
17 kwi
19:00
Moje filmy: Stanisław Bereś "Bunt"
Jôi-uchi: Hairyô tsuma shimatsu
Masaki Kobayashi / Japonia 1967 / 128’
27 lis
19:30
Moje filmy: Władysław Frasyniuk - "Bękarty wojny"
Inglourious Basterds
Quentin Tarantino, Eli Roth / Niemcy, USA 2009 / 155’
09 paź
19:00
1
1917 
Sam Mendes, USA 2020
Boże Ciało 
Jan Komasa, Polska 2019
Deerskin 
Quentin Dupieux, Francja 2019
Gorący temat 
Jay Roach, Kanada, USA 2019
Jojo Rabbit 
Taika Waititi, USA, Niemcy 2019
Judy 
Rupert Goold, Wielka Brytania 2019
Na noże 
Rian Johnson, USA 2019
Oficer i szpieg 
Roman Polański, Francja, Włochy 2019
Parasite 
Bong Joon-ho, Korea Południowa 2019
Psy 3. W imię zasad 
Władysław Pasikowski, Polska 2020
The Lighthouse 
Robert Eggers, USA, Kanada 2019
Baranek Shaun Film. Farmageddon 
Will Becher, Richard Phelan, Francja, USA, Wielka Brytania 2019
Basia 3 
Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, Robert Jaszczurowski, Polska 2019
Dwóch papieży 
Fernando Meirelles, Wielka Brytania, Włochy, Argentyna, USA 2019
Joker 
Todd Phillips, USA 2019
Kraina lodu 2 
Jennifer Lee, Chris Buck, USA 2019
Kraina miodu 
Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanov, Macedonia 2019
Marona - psia opowieść (lektor) 
Anca Damian, Rumunia, Francja, Belgia 2019
Marona - psia opowieść (napisy) 
Anca Damian, Rumunia, Francja, Belgia 2019
Mayday 
Sam Akina, Polska 2019
Sokół z masłem orzechowym 
Tyler Nilson, Michael Schwartz, USA 2019
Tajni i fajni 
Nick Bruno, USA 2019
Tam gdzieś musi być niebo 
Elia Suleiman, Francja, Katar, Niemcy, Kanada, Turcja, Palestyna 2019
rezerwacje telefoniczne

(+48) 532 726 581

tłumaczenia
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.