Indeks filmów
Dzień
Indeks A-Z / 0-9
Kraj
Cykl
tytuł / reżyser
 
Moje filmy
1
seanse:
Moje filmy: Agnieszka Wolny - Hamkało - "Dracula"
Francis Ford Coppola / USA 1992 / 128’
22 sty
19:30
Moje Filmy: Bente Kahan - "Sklep przy głównej ulicy"
Obchod na korze
Ján Kadár, Elmar Klos / Czechosłowacja 1965 / 128’
22 kwi
19:00
Moje filmy: Bogusław Bednarek - "Rękopis znaleziony w Saragossie"
Wojciech Has / Polska 1965 / 175’
18 mar
18:30
Moje Filmy: Jacek Sutryk - "Wielkie piękno"
La grande bellezza
Paolo Sorrentino / Francja, Włochy 2013 / 142’
17 cze
19:00
Moje filmy: Jan Miodek - "Dzień świra"
Marek Koterski / Polska 2002 / 93’
12 cze
19:00
Moje filmy: Lech Janerka "Yesterday"
Radosław Piwowarski / Polska 1984 / 87’
15 maja
19:00
Moje filmy: Magda Piekarska - "Kobieta pod presją"
A Woman Under the Influence
John Cassavetes / USA 1974 / 155’
19 lut
18:30
Moje filmy: Natalia Grosiak - "Samotni"
Samotáři
David Ondříček / Czechy, Słowacja 2000 / 103’
25 wrz
19:30
Moje filmy: Olga Tokarczuk - "Na skróty"
Short Cuts
Robert Altman / USA 1993 / 188’
06 mar
18:30
Moje Filmy: Piotr Bartyś - "Pod osłoną nieba"
The Sheltering Sky
Bernardo Bertolucci / Wielka Brytania, Włochy 1990 / 139’
20 maja
19:00
Moje filmy: Radzka - "Hair"
Miloš Forman / USA, RFN 1975 / 121’
18 gru
19:30
Moje filmy: Rafał Dutkiewicz - "Lot nad kukułczym gniazdem"
One Flew Over the Cuckoo's Nest
Miloš Forman / USA 1976 / 133’
17 kwi
19:00
Moje filmy: Stanisław Bereś "Bunt"
Jôi-uchi: Hairyô tsuma shimatsu
Masaki Kobayashi / Japonia 1967 / 128’
27 lis
19:30
Moje filmy: Władysław Frasyniuk - "Bękarty wojny"
Inglourious Basterds
Quentin Tarantino, Eli Roth / Niemcy, USA 2009 / 155’
09 paź
19:00
1
1917 
Sam Mendes, USA 2020
Basia 3 
Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, Robert Jaszczurowski, Polska 2019
Boże Ciało 
Jan Komasa, Polska 2019
Deerskin 
Quentin Dupieux, Francja 2019
Films for Food: Dziennik braci Roca: Szkocja 
Films for Food
Laura Otálora Pardo, Wielka Brytania 2019
Jojo Rabbit 
Taika Waititi, USA, Niemcy 2019
Kłamstewko 
Lulu Wang, USA 2019
Kraina miodu 
Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanov, Macedonia 2019
Małe kobietki 
Greta Gerwig, USA 2019
Matthias i Maxime 
Xavier Dolan, Kanada 2019
Monos 
Pokazy specjalne
Alejandro Landes, Argentyna, Holandia, Niemcy, Szwecja, Kolumbia, Urugwaj 2019
Nędznicy 
Ladj Ly, Francja 2019
Oficer i szpieg 
Roman Polański, Francja, Włochy 2019
Parasite 
Bong Joon-ho, Korea Południowa 2019
Poznajmy się jeszcze raz 
Nicolas Bedos, Francja 2019
Sybilla 
Justine Triet, Francja, Belgia 2019
Szybcy i śnieżni 
Benoît Godbout, Kanada 2018
Tommaso 
Abel Ferrara, Włochy, Wielka Brytania, USA 2019
W labiryncie 
Donato Carrisi, Włochy 2019
Zew krwi 
Chris Sanders, USA 2019
Zew krwi (dubbing) 
Chris Sanders, USA 2019
rezerwacje telefoniczne

(+48) 532 726 581

tłumaczenia
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.