film
 
40 lat zimowego Everestu 23.02
40 lat zimowego Everestu
/ 120’
Brak nadchodzących seansów .
Ostatni seans odbył się 23 lutego 2020.
Wydarzenia specjalne

Opis filmu

Fundacja Himalaizmu Polskiego im. Andrzeja Zawady ma zaszczyt zaprosić na obchody okrągłej 40-tej rocznicy pierwszego na świecie zimowego wejścia na Mt. Everest. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa spotkanie ze zdobywcą szczytu Leszkiem Cichym, oraz wyjątkowy pokaz multimedialny:

"40 lat Everestu"

Pokaz multimedialny przygotowany został w oparciu o unikalne, niepublikowane dotąd nagrania wideo zrealizowane w czasie akcji górskiej, rozmowy dźwiękowe pomiędzy bazą wyprawy a poszczególnymi obozami - w tym rozmowę ze szczytu po zdobyciu Everestu!

Dodatkowo pokaz zostanie zilustrowany animacjami oraz zdjęciami wykonanymi przez uczestników wyprawy - w tym unikalnymi fotografiami, wykonanymi w tzw. wysokich obozach, w Kotle Zachodnim oraz wyżej.

Organizatorem spotkania jest Fundacja Himalaizmu Polskiego im. Andrzeja Zawady.

Informacje o reżyserze

stopka

Drodzy Widzowie!

W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo przedłużamy zamknięcie Kina Nowe Horyzonty do odwołania. Wszystkie pokazy i wydarzenia specjalne zaplanowane na ten czas zostaną w miarę możliwości przeniesione na przyszłość, o wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Więcej szczegółów (w tym związanych ze zwrotami biletów) można znaleźć tutaj. Przepraszamy za wszelkie niedogodności!

rezerwacje telefoniczne

(+48) 532 726 581

tłumaczenia
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.