film
 
Kino Dzieci 2018: Pajęczaki - zestaw filmów krótkich
/ 36’
Krótkie historie, kategoria wiekowa: 6+
Seanse - kup bilet:
23 wrz
5. Festiwal Filmowy Kino Dzieci

Opis filmu

Pokój Lili, Polska, Słowacja, 2016, Domowe zwierzątko, Polska, Słowacja, 2016, Szaleństwo zakupów, Polska, Słowacja, 2016

Historia opowiada o radościach i rozterkach pajęczej rodziny: Rodziców, Dziadków, małej Lili i nastoletniego Hugona. Bohaterowie wzajemnie się wspierają i przeżywają codzienne przygody w niezwyczajnym świecie stawonogów.

Pokój Lili

Najwyższy czas, by Lili zamieszkała we własnym kokonie. Dziewczynka boi się, że nie będzie potrafiła utkać wystarczająco mocnej sieci. Z pomocą przychodzą jej inni członkowie rodziny Pajęczaków.

Szaleństwo zakupów

Ktoś zjadł cały cukier i mama nie może zrobić ciasta! Rodzina Pajęczaków rusza na zakupy do supermarketu. Wyprawa po cukier kończy się na koszyku pełnym produktów. Czy mądre było kupowanie ich wszystkich?

Domowe zwierzątko

Lili próbuje przypodobać się mamie, by ta zgodziła się na przygarnięcie domowego zwierzątka. Mama kategorycznie odmawia, nie wie, że Lili, nie czekając na pozwolenie, pożyczyła od koleżanki parę pcheł. Zwierzątka w pajęczej sieci to duża odpowiedzialność, a sytuacja może łatwo wymknąć się spod kontroli!

Informacje o reżyserze

stopka

barwa: kolor
rezerwacje telefoniczne

(71) 78 66 566

tłumaczenia
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.