repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
fot. Wojciech Chrubasik
święto

11. urodziny KNH

Kolejny rok minął jak jeden dzień – ale nigdy w pojedynkę! Od jedenastu lat jesteście naszym plus jeden, za co dziękujemy i co świętujemy. Z okazji urodzin KNH zapraszamy na szereg wydarzeń, którym przyświecać będzie dobra zabawa, miłość do kina, a przede wszystkim towarzyski duch! W końcu 11 to 1+1.

Witaj w klubie

Urodziny z przyjaciółmi? Nie rzucamy słów na wiatr! Od 10 sierpnia do 31 października Karta Klubu Przyjaciół KNH dostępna jest w kumpelskiej cenie 11 zł. Wśród korzyści: tańsze bilety dla Ciebie i osoby towarzyszącej oraz 50% zniżki na kawę (czarna, biała, espresso, cappuccino, latte, flat white) w bistro.

Chcesz dołączyć? Wypełnij krótką deklarację:

Więcej o karcie klubowej znajdziesz tutaj

Urodzinowy rozkład jazdy

W środę 30 sierpnia zapraszamy na specjalne wydanie Akademii Kina Światowego z gościnnym udziałem Michała Oleszczyka, który oprowadzi nas po spalonym od słońca i występków świecie westernów Sergio Leone. 

W czwartek 31 sierpnia zapraszamy na słodkości w bistro i specjalne pokazy przebojów minionych miesięcy w urodzinowych cenach. Wśród tytułów między innymi: przepełniony najntisowym klimatem Chungking Express, Wieloryb z oscarową rolą Brendana Frasera czy znakomite Duchy Inisherin.

Sprawdź program pokazów

Jeśli żegnać lato, to tylko z tym filmem. Oscarowe dzieło Luki Guadagnina ma w sobie lekkość, zmysłowość i nieuchwytną melancholię okresu dorastania, gdy wieczory trwają bez końca, a pachnące wokół powietrze obiecuje, że wszystko jeszcze przed nami. W filmową wyprawę nad jezioro Como wyruszamy w piątek 1 września.

Daniel Olbrychski w gronie urodzinowych gości? Nasz życzenie przechodzi w rzeczywistość! Jeden z największych herosów polskiego kina: mistrz pierwszoplanowych kreacji, wyrazistych ról drugoplanowych i barwnych epizodów będzie naszym gościem podczas urodzinowego wydania cyklu Moje Filmy. W sobotę 2 września zapraszamy na specjalny pokaz nagrodzonego Oscarem i Złotą Palmą Blaszanego bębenka – po seansie odbędzie się spotkanie z Danielem Olbrychskim. 

Dlaczego się uśmiechamy i świętujemy urodziny? Bo warto. Szczególnie, gdy pojawi się na nich Marcel Muszelka: bohater o wzroście jednego cala i wielkim sercu, który przypomina, że nawet z pozoru krucha skorupka może kryć wielką moc.

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!