repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

Ceny biletów:

  • bilet normalny: 29 zł
  • bilet klubowy: 25 zł

Wydarzenie tylko dla widzów dorosłych.

przegląd

Post pxrn Film Festival Warsaw - edycja wrocławska

02/03 - 03/03

Wrocławska edycja Post Pxrn Film Festival Warsaw (2 i 3 marca 2023) to zaproszenie w podróż po rozległych obszarach różnorodności strategii i narracji artystycznych związanych z seksualnością, sztuką, aktywizmem i cielesnością.

Proponujemy cztery starannie wyselekcjonowane zestawy krótko- i średniometrażowych filmów przybliżające widzom i widzkom najbardziej interesujące zjawiska w sztuce postporn. Pokażemy projekty związane z politycznością ciała i seksualnością strategii społecznych, niezależne, artystyczne kino podziemnej artsceny BDSM, poznamy arthousowe i alternatywne narracje o bondage, dekolonizując mainstreamowe i patriarchalne obrazy popkultury. W ramach wydarzenia zapraszamy na cztery pokazy:

2 marca

3 marca

Po każdym seansie zapraszamy na spotkanie z osobami kuratorującymi PPFFW, które opowiedzą o idei stojącej za Festiwalem, planach na kolejną edycję i odpowiedzą na pytania publiczności. Na seanse zapraszamy osoby 18+.

Osoby uczestniczące w pokazach będą mogły, w razie potrzeby, liczyć na wsparcie ze strony psycholożek i seksuolożek z kolektywu Radykalna Troska.

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!