repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Jak ocalić smoka, reż. Katarina Launing

ceny biletów:

  • bilet normalny 16 zł
przegląd

Pokazy charytatywne na rzecz Fundacji Ocalenie

od 16 do 17 październka

Z rosnącym niepokojem obserwujemy sytuację na granicy polsko-białoruskiej. Jest to dramat osób, które z powodów ekonomicznych, jak i politycznych zostały zmuszone do opuszczenia swoich domów, ojczyzn.

Jako Stowarzyszenie Nowe Horyzonty wierzymy, że kinematografia ma siłę, aby zmienić świat, a co najważniejsze potrafi budować porozumienie, szacunek między ludźmi o różnych poglądach i różnych wyznaniach. Z tego powodu nie chcemy się pogodzić z faktem, że uchodźcy szukający dziś bezpieczeństwa, cierpiący głód i choroby nie mogą znaleźć schronienia i opieki. Jesteśmy przekonani, że większość z tych osób, a szczególnie dzieci nie są odpowiedzialne za to, w jakiej sytuacji się znalazły.

Kino to dla nas uniwersalny język dialogu – pomiędzy podziałami, religiami, wrażliwościami i kulturami postanowiliśmy wspomóc działania Fundacji Ocalenie w sposób, który jest nam najbliższy, czyli poprzez filmy. 16 i 17 października zapraszamy na pokazy specjalne w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu oraz w Kinie Muranów w Warszawie.

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na działanie Fundacji Ocalenie na granicy.

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!