repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

W dniu urodzin, poza filmowymi kaloriami, mamy dla Was i te słodkie - wpadnijcie do kinowego bistro, gdzie z biletem na wtorkowe seanse, czeka na Was kawałek tortu w prezencie. Liczba kawałków ograniczona. ;)

Atrakcje czekają też w Księgarni Filmowej Tajne Komplety - z biletem na urodzinowe seanse otrzymacie 9% rabatu na wszystkie książki (rabat ważny jednorazowo 31 sierpnia).

9x9x9 | 9 filmów po 9 zł na 9. urodziny kina

W tym roku na urodzinowym torcie zabłyśnie u nas aż 9 świeczek! Bierzemy więc głęboki oddech i zdmuchujemy wszystkie na raz, życząc sobie i Wam kolejnych 3285 dni z filmem na pierwszym planie. Niech wszystko co przed nami, będzie tak fascynujące jak kino drogi, szalone jak produkcje Quentina Tarantino i piękne niczym kadry od Wesa Andersona i Sofii Coppoli.

A ponieważ w urodzinach najlepsze jest to, że można je obchodzić z innymi, zapraszamy na wspólne świętowanie 9. urodzin Kina Nowe Horyzonty! We wtorek, 31 sierpnia, wstąpcie do nas na specjalne seanse: gramy pod hasłem 9x9x9, czyli 9 filmów po 9 złotych na 9 urodziny kina! W końcu filmowe emocje mnożymy nie od dziś.

Program:

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!