repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
festiwal

21. Międzynarodowy Festiwal Nowe Horyzonty

od 12 do 22 stacjonarnie, od 12 do 29 sierpnia online

Siedmiogodzinne, czarno-białe filmy? To też. Ale także historie, których nie powstydziłby się Monty Python (Niefortunny numerek albo szalone porno, reż. Radu Jude), rozbudzające wyobraźnię (Mała mama, reż. Céline Sciamma) i rozbrajające utarte schematy (Lux Æterna, reż. Gaspar Noé). Zobacz piękno kina w jego różnorodności – podczas 21. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty.

Kino od nowa

Tegoroczna odsłona wydarzenia zostanie przeprowadzona hybrydowo: między 12 a 22 sierpnia spotkamy się we Wrocławiu na pokazach stacjonarnych w Kinie Nowe Horyzonty oraz Dolnośląskim Centrum Filmowym i Teatrze Muzycznym Capitol. Tydzień dłużej potrwają nowohoryzontowe seanse online. 

W programie NH znajdą się zarówno wielkie przeboje z festiwali w Cannes, Wenecji, Berlinie czy Toronto, jak i autorskie perły niedostępne nigdzie indziej.

Tegorocznej edycji przyświeca hasło „kino od nowa”: zaproszenie do powrotu do festiwalowego życia i zapowiedź nowych filmowych zjawisk, które będzie można zobaczyć już w sierpniu.

Ważne terminy:

  • 3 sierpnia: ogłoszenie pełnego programu 21. MFF NH
  • 4 sierpnia, godz. 12:00: start sprzedaży biletów na pokazy stacjonarne
  • 5 sierpnia, godz. 12:00: start sprzedaży dostępów na pokazy online
  • 12-22 sierpnia: stacjonarna odsłona Nowych Horyzontów
  • 12-29 sierpnia: festiwalowe pokazy online

Więcej szczegółów na www.nowehoryzonty.pl

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!