repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Parasite, reż. Bong Joon-ho

Filmowe spotkania psychoanalityczne

ceny biletów:

  • bilet normalny: 18 zł
  • bilet klubowy: 16 zł
cykl

Między słowami

raz w miesiącu

Kino ma prawdziwą moc terapeutyczną. Wspólnie z Oddziałem Dolnośląsko- Opolskim Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej zapraszamy na wiosenną odsłonę cyklu Między słowami - serię pokazów wyjątkowych filmów, połączonych ze spotkaniami z praktykami psychoanalizy. Razem spoglądamy na film z różnych perspektyw, analizujemy i poszukujemy nowych znaczeń. 

W programie najnowszej odsłony cyklu Między słowami przyjrzymy się znakomitym filmom, które zostały obsypane nagrodami na międzynarodowych festiwalach i zdobyły uznanie krytyków.

Na dobry początek zapraszamy na pokaz sensacji gali rozdania Oscarów z 2020 roku - nagrodzonego aż czterema statuetkami Akademii (w tym dla najlepszego filmu) Parasite Joon-ho Bonga. W lipcy na wielkim ekranie zobaczymy wyróżniony trzema nagrodami na MFF w Wenecji Babyteeth w reżyserii Shannon Murphy: słodko-gorzką historię poważnie chorej nastolatki, która zakochuje się w chłopaku z problemami.

Spotkania prowadzi Iza Grad.

17 czerwca, czwartek


gościem będzie Dorota Komuda - Augustyn, certyfikowana terapeutka psychoanalityczna Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej

8 lipca, czwartek


gościem będzie Edyta Karolczyk, certyfikowana terapeutka psychoanalityczna Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!