repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
fot. Alina Metelytsia

Oferta pracy: specjalista_tka ds. marketingu w Kinie Nowe Horyzonty

Lubisz duże ekrany, ciemne sale i wygodę siedzenia? Interesujesz się wydarzeniami kulturalnymi, zwłaszcza związanymi z filmem? Nie straszny jest Ci świat promocji i jego zakamarki? Świetnie odnajdujesz się w środowisku ciekawych i zaangażowanych ludzi? Wszystko na “tak”? Może właśnie Ciebie szukamy ! 

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty poszukuje osoby na stanowisko specjalisty_tki ds. marketingu w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Jeśli odnajdujesz się w pracy kreatywnej a realizacja pomysłów sprawia Ci dużą frajdę –  to prawdopodobie na Ciebie czekamy. Przekonajmy się – aplikuj.

Czego będziemy od Ciebie oczekiwać? 

 1. Współtworzenia i realizacji strategii marketingowych Kina Nowe Horyzonty.
 2. Poszukiwania nowych rozwiązań promocyjnych mających na celu wzmocnienie pozycji Kina Nowe Horyzonty oraz odbywających się w nim wydarzeń.
 3. Organizowania i samodzielnego realizowania kampanii promujących działania w Kinie Nowe Horyzonty.
 4. Planowania i organizacji akcji marketingowych wspierających sprzedaż oraz analizy ich efektywności w ramach Kina Nowe Horyzonty.
 5. Współpracy z organizacjami i firmami zewnętrznymi pozyskiwanymi do działań promocyjnych w ramach Kina Nowe Horyzonty i wsparcia przy festiwalach.
 6. Przygotowywania, we współpracy z twórcami, grafikami, agencjami graficznymi, studiami nagrań i dostawcami usług, wszystkich materiałów reklamowych Kina Nowe Horyzonty oraz współpracy przy korekcie.
 7. Nadzorowania realizacji zobowiązań marketingowych podjętych przez Kino Nowe Horyzonty wobec patronów medialnych i partnerów kina zapisanych w umowach lub/i innej zaakceptowanej przez obie strony formie ustaleń.
 8. Poszukiwania, kreowania, inicjowania i wdrażania nowych rozwiązań marketingowych mających na celu zwiększenie sprzedaży
 9. Przygotowania we współpracy z twórcami, grafikami, agencjami graficznymi, studiami nagrań i dostawcami usług wszystkich materiałów reklamowych związanych z Kinem Nowe Horyzonty i odbywających się w nim wydarzeń.

Kogo chętnie zobaczymy w naszym zespole:

 1. osobę z minimum dwuletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku, którą cechuje:
 2. samodzielność i umiejętność w poszukiwania rozwiązań mających na celu wyróżnienie instytucji na tle rynku wrocławskiego
 3. kreatywność i swoboda w myśleniu o działaniach marketingowych 
 4. lekkość w poszukiwaniu nowych, ciekawych rozwiązań, które będą tożsame z założeniami instytucji
 5. znajomość zasad promocji oraz sposobu ich realizacji
 6. nieszablonowe podejście do działań, przekładające się na oryginalny i nieszablonowy język tworzący wizerunek ww. instytucji 
 7. znajomość branży kultury
 8. umiejętność pracy z grafikami przy tworzeniu kreacji graficznych 
 9. znajomość technik i formatów drukarskich oraz zasad przygotowania plików do druku
 10. wyrazistość i samodzielność w pracy przy poszczególnych projektach 
 11. umiejętność dobrej komunikacji, pracy w dynamicznym zespole oraz zarządzania czasem
 12. znajomość trendów w obszarze mediów społecznościowych
 13. umiejętność pracy pod presją czasu 
 14. doskonała organizacja pracy własnej i wielozadaniowość
 15. umiejętność pracy projektowej w szerszym zespole
 16. pokłady poczucia humoru i dobre jego wykorzystanie

Mile widziane zainteresowanie i wiedza z zakresu kultury oraz filmu oraz doświadczenie w promocji instytucji kultury.

Kim jesteśmy?

Kino Nowe Horyzonty to największe kino studyjne w Polsce prezentujące wartościowe filmy środka, autorskie produkcje, klasykę, festiwalowe hity czy kultowe dzieła mistrzów. W zespole ważne jest dla nas wzajemne zaufanie, chęć do działania i rzetelność. Oferujemy pracę w przyjaznym środowisku, gdzie szanujemy to, że jesteśmy różni. Dołączając do działu promocji możesz wyrazić swoją kreatywność, współtworzyć jedno z najważniejszych miejsc na mapie kulturalnej Wrocławia, a w czasie wolnym oglądać filmy bez limitu.

co oferujemy:

 • zatrudnienie w organizacji realizującej prestiżowe i popularne wydarzenia kulturalne o wysokiej wartości merytorycznej
 • umowę o pracę lub umowę o współpracy (kontrakt b2b)
 • możliwość rozwoju - m.in. udział w szkoleniach
 • stanowisko o dużej samodzielności
 • pracę w super dynamicznym, kreatywnym zespole, pogodnych i wesołych ludzi, pełnych pasji i radości z życia i pracy
 • przyjemność codzienności zawodowej

Warunki zatrudnienia:

 • umowa o pracę - pełen etat
 • pakiet medyczny

Jak wygląda proces rekrutacji?

Spośród otrzymanych aplikacji skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi osobami. W kolejnych etapach poprosimy o przygotowanie zadania rekrutacyjnego oraz spotkanie w biurze, by móc poznać się i porozmawiać o przesłanej aplikacji oraz stanowisku.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem proszone są o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@nowehoryzonty.pl (w tytule maila należy wpisać nazwę stanowiska)

 1. CV z informacją o dotychczasowego przebiegu zatrudnienia i wykształceniu wraz z klauzulą:

  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie, ul. Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

  Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie, ul. Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa danych osobowych zawartych w moim ogłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

  Informujemy, że Administratorem danych jest Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawa przy ul. Zamenhofa 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
 2. Krótki list motywacyjny, czyli daj się poznać – napisz nam o sobie i powiedz, dlaczego chcesz dołączyć do naszego zespołu (forma dowolna)

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. 

aktualności

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!