repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
fot. Alina Metelytsia

Oferta pracy: specjalista_tka ds. mediów społecznościowych i promocji

Poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty_tki ds. mediów społecznościowych i promocji. Jeśli masz lekkie pióro i głowę ciężką od pomysłów, czujesz media społecznościowe, a tworzenie ciekawego contentu sprawia Ci frajdę, aplikuj! 

Jakie będą Twoje zadania? 

 • prowadzenie profili Kina Nowe Horyzonty w mediach społecznościowych (tworzenie treści promocyjnych zarówno pisanych, jak i materiałów graficznych oraz video)

 • współtworzenie i realizowanie strategii promocyjnej kina

 • realizowanie kampanii w środowisku reklam Facebooka

 • współpraca promocyjna z partnerami, blogerami czy influencerami w kwestiach ustalania wspólnych działań promocyjnych

 • współpraca przy działaniach z zakresu promocji (m.in. współtworzenie treści na stronę www czy newsletterów)

Szukamy osoby, którą wyróżnia:

 1. Doświadczenie w prowadzeniu stron w mediach społecznościowych oraz w tworzeniu contentu (posty, instastories, reels) 
 2. Znajomość narzędzi do przygotowywania i realizowania płatnej promocji poprzez media społecznościowe
 3. Kreatywność i swoboda w myśleniu o działaniach promocyjnych
 4. Poczucie estetyki i lekkie pióro
 5. Umiejętność dobrej komunikacji, pracy w dynamicznym zespole oraz zarządzania czasem
 6. Znajomość trendów w obszarze mediów społecznościowych

Mile widziane zainteresowanie i wiedza z zakresu kultury oraz filmu.

Kim jesteśmy?

Kino Nowe Horyzonty to największe kino studyjne w Polsce prezentujące wartościowe filmy środka, autorskie produkcje, klasykę, festiwalowe hity czy kultowe dzieła mistrzów. W zespole ważne jest dla nas wzajemne zaufanie, chęć do działania i rzetelność. Oferujemy pracę w przyjaznym środowisku, gdzie szanujemy to, że jesteśmy różni. Dołączając do działu promocji możesz wyrazić swoją kreatywność, współtworzyć jedno z najważniejszych miejsc na mapie kulturalnej Wrocławia, a w czasie wolnym oglądać filmy bez limitu.

Warunki zatrudnienia:

 • umowa zlecenie

Osoby zainteresowane ogłoszeniem proszone są o przesłanie aplikacji do 5 listopada 2023 roku, na adres e-mail: rekrutacja@nowehoryzonty.pl (w tytule maila należy wpisać nazwę stanowiska)

 1. CV z informacją o dotychczasowego przebiegu zatrudnienia i wykształceniu wraz z klauzulą:
  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie, ul. Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
  Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie, ul. Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
  Informujemy, że Administratorem danych jest Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawa przy ul. Zamenhofa 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
 2. Krótki list motywacyjny, czyli daj się poznać – napisz nam o sobie i powiedz, dlaczego chcesz dołączyć do naszego zespołu (forma dowolna)
 3. Przykłady stworzonego contentu – autorskich tekstów; mile widziane także prace graficzne lub video.
 4. Zadania rekrutacyjne:
  1) przygotowanie propozycji trzech krótkich wpisów na profil FB Kina Nowe Horyzonty – dwa posty dotyczące filmów repertuarowych, jeden związany z wybranym wydarzeniem specjalnym (np. przegląd filmowy, spotkanie z gościem etc.)
  2) przygotowanie przykładowego setu instastories na temat wybranego przez siebie wydarzenia z bieżącego repertuaru kina

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. 

aktualności

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!