repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Halvdan, prawie wiking, reż. Gustaf Akerblom

Na skróty:

Regulamin Konkursu

8. MFF Kino Dzieci - Konkurs na autorski plakat filmowy

Kino to miejsce, w którym rządzi wyobraźnia i to właśnie ona przyda się w naszym konkursie! W ramach wrocławskiej odsłony Festiwalu Kino Dzieci, zapraszamy młodych widzów w wieku od 4 do 9 lat, do udziału w konkursie na autorski plakat filmowy do dowolnego, obejrzanego filmu z programu 8. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci.

Jak wziąć udział w konkursie?

  • Zobacz dowolny film z programu 8. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci w Kinie Nowe Horyzonty i stwórz do niego autorski plakat filmowy.

  • Farby? Kredki? Wyklejanka? Technika wykonania pracy jest dowolna - użyj swojej wyobraźni! Pamiętaj, Twoja praca konkursowa powinna zmieścić się na jednej kartce A4.

  • Zgłoszenia uczestnika dokonuje przedstawiciel ustawowy na podstawie formularza (Załącznik nr 1 do Regulaminu) - formularz wraz z dokumentem potwierdzającym nabycie biletu na film oraz podpisaną pracą konkursową prosimy składać w kasach Kina: w terminie od 25 września do dnia 3 października 2021 do godziny 21:00.

Nagrody

Nagrodą w Konkursie jest voucher na roczny kurs języka angielskiego Disney English w szkole językowej Profi-Lingua we Wrocławiu.

Nasze jury wybierze trzech zwycięzców konkursu, którzy stworzyli plakat filmowy w najbardziej kreatywny i wyróżniający się sposób. Każdy zwycięzca otrzyma jedną nagrodę.

Wyniki konkursu ogłosimy w ciągu 5 dni roboczych od dnia zakończenia Konkursu.

Fundatorem Nagród jest ProfiLingua Szkoła Języków Obcych

Regulamin Konkursu

Administratorem danych osobowych Uczestnika i Przedstawiciela przetwarzanych w związku z udziałem w Konkursie „Autorski plakat filmowy” jest Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie (00-153), ul. Zamenhofa 1, wpisane do rejestru przedsiębiorców oraz do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000162000, NIP: 5252271014

aktualności

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!