repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Fritzi – przyjaźń bez granic, reż. Matthias Bruhn, Ralf Kukula

Filmowe półkolonie dla grup

Wakacje w mieście nie muszą być nudne! Szczególnie, gdy przed wielkim ekranem można przeżywać fascynujące przygody i podróżować w odległe miejsca. Organizujesz półkolonie dla dzieci? Sprawdź naszą wakacyjną propozycję dla grup zorganizowanych.

Lato to swoboda, odpoczynek od szkoły i przede wszystkim dobra zabawa, której u nas nigdy nie brakuje. Wszystko dzięki ekscytującym filmowym opowieściom przygotowanym z myślą o młodym widzu. Wyjście do kina z grupą podopiecznych to również świetna opcja, gdy za oknem pogoda płata figle - bez względu na aurę, w Kinie Nowe Horyzonty zawsze panuje wakacyjna atmosfera!

Filmowa oferta na wakacje

Wszystkie filmy dla dzieci dostępne w naszym repertuarze możemy wyświetlić na pojedynczych seansach dla grup zorganizowanych. W wakacyjnym programie znalazła się m.in. Luca, czyli najnowsza animacja studia Disney/Pixar; opowieść o dzielnej wojowniczce Raya i ostatni smok czy Ella Bella Bingo: historia przebojowej 5-latki, która ma niespożytą energię, a swoimi pomysłami zaraża wszystkich wokół.

Chcesz zarezerwować seans lub masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Tomasz Wójcik
tomasz.wojcik@kinonh.pl
tel. 608 430 317

Sprawdź nasze filmowe propozycje dla najmłodszych 

Cena biletów: 13 zł / osoba
Opiekunowie uczestniczą w seansie bezpłatnie.

aktualności

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!