repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

APF Zajęcia online

Sytuacja na świecie po raz kolejny mocno pokrzyżowała nasze plany związane z bieżącym semestrem Akademii Polskiego Filmu. Niestety, zgodnie z rozporządzeniem MKiDN, Kino Nowe Horyzonty pozostaje zamknięte do 27 grudnia, przez co nie jesteśmy w stanie przeprowadzić wszystkich wykładów stacjonarnie. Nie chcąc jednak tracić Waszego cennego czasu, decydujemy się na zajęcia zdalne.

W środę (19 stycznia) o godz. 17:00 zapraszamy na wykład dr Ewy Fiuk o twórczości Małgorzaty Szumowskiej. Wykład ten odbędzie się przy wykorzystaniu platformy Zoom. Będziemy się z Państwem łączyć na żywo w formie webinaru. Na ekranie widoczny będzie tylko wykładowca, wszyscy Państwo dołączycie do zajęć, poprzez wcześniej otrzymany link, jako uczestnicy. Nie będą potrzebne kamery i mikrofony, są Państwo niewidoczni i niesłyszalni, ale będą mogli Państwo zadawać pytania z wykorzystaniem narzędzia Q&A. :)

Link do zajęć otrzymacie Państwo drogą mailową w poniedziałek (18 stycznia).

Pod koniec zajęć zostanie Państwu udostępniony link do filmu "Body/Ciało".

Będziemy prowadzili w tym momencie listę obecności, także prosimy o podpisywanie się na Zoomie swoim imieniem i nazwiskiem, wszystkie wykłady on-line będą obowiązywały na egzaminie.

Wszystkie wykłady nadal będą nagrywane i umieszczane na stronie kina w zakładce akademie.

Wykłady online

Każde kolejne zajęcia (w styczniu) będą odbywały się analogicznie do powyższych. Będą Państwo w poniedziałki otrzymywali link do wykładu na maila podanego przy rejestracji. Wykłady będą odbywały się we wtorki o godz. 17.00 zgodnie z programem.

Wszystkie pytania odnośnie zmian prosimy kierować na adres Elżbiety Janik, koordynatorki Akademii filmowych w Kinie Nowe Horyzonty: e.janik@kinonh.pl.

aktualności

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!