repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Jesteś Bogiem, reż. Leszek Dawid

APF Zajęcia online

Sytuacja na świecie po raz kolejny mocno pokrzyżowała nasze plany związane z bieżącym semestrem Akademii Polskiego Filmu. Przez długi okres kino pozostawało zamknięte, zostaliśmy zmuszeni do podjęcia decyzji o kontynuacji tego semestru już do końca w trybie zdalnym.

W środę (9 czerwca) o godz. 17:00 zapraszamy na wykład dr Roberta Dudzińskiego o twórczości Macieja Pieprzycy. Wykład ten odbędzie się przy wykorzystaniu platformy Zoom. Będziemy się z Państwem łączyć na żywo w formie webinaru. Na ekranie widoczny będzie tylko wykładowca, wszyscy Państwo dołączycie do zajęć, poprzez wcześniej otrzymany link, jako uczestnicy. Nie będą potrzebne kamery i mikrofony, są Państwo niewidoczni i niesłyszalni, ale będą mogli Państwo zadawać pytania z wykorzystaniem narzędzia Q&A. :)

Link do zajęć otrzymacie Państwo drogą mailową we wtorek (8 czerwca).

Pod koniec zajęć zostanie Państwu udostępniony link do filmu "Jestem mordercą".

Będziemy prowadzili w tym momencie listę obecności, także prosimy o podpisywanie się na Zoomie swoim imieniem i nazwiskiem, wszystkie wykłady on-line będą obowiązywały na egzaminie.

Wszystkie wykłady nadal będą nagrywane i umieszczane na stronie kina w zakładce akademie.

Wykłady online

Wszystkie zajęcia do końca obecnego semestru odbędą się w formie zdalnej, czyli analogicznie do powyższych. Będą Państwo we wtorki otrzymywali link do wykładu na maila podanego przy rejestracji. Wykłady będą odbywały się w środy o godz. 17.00 zgodnie z programem.

Wszystkie pytania odnośnie zmian prosimy kierować na adres Elżbiety Janik, koordynatorki Akademii filmowych w Kinie Nowe Horyzonty: e.janik@kinonh.pl.

aktualności

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!