repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Szczęściara, reż. John Sheedy

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej online

NHEF online to filmy dostosowane do wszystkich poziomów edukacji: przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych. To cykle oparte na 4 tytułach, prelekcje, omówienie filmów i tutoriale warsztatów plastycznych w formie nagrań, karty pracy, scenariusze lekcji oraz analizy psychologiczne do pobrania.

Przygotowaliśmy cykle dla każdego poziomu nauczania, a w każdym z nich po 4 filmy. 

  • dla przedszkoli - 2 cykle
  • dla klas I-III - 3 cykle
  • dla klas IV-VI - 3 cykle
  • dla klas VII-VIII - 1 cykl
  • dla szkół ponadpodstawowych - 1 cykl

Online zobaczymy ulubione przez widzów filmy m.in: polską serię BasiaPettson i Findus - Wielka wyprowadzkaSolan i Ludwik - Misja KsiężycOld BoysBergman - Rok z życia.

Z nowości pojawią się m.in.: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociąguOperacja MumiaSzczęściara oraz Binti.

Formularz zgłoszeniowy

Cena za pojedynczy dostęp 8 zł dla osoby. Filmy dopełnią prelekcje, warsztaty oraz omówienia po seansie. W zależności od wieku widzów będzie to 5-15 min lub 10-20 min.

Ponadto, do każdego filmu przygotowaliśmy materiały dydaktyczne dla nauczycieli i analizy psychologiczne, z którymi mogą zapoznać się również opiekunowie. Filmy można wygodnie obejrzeć w domu i omówić wspólnie z nauczycielem w trakcie lekcji online.

Edycja online NHEF 2020/21 daje nowe możliwości dostępu do naszego programu dla uczniów, którzy wcześniej nie mieli możliwości zapoznać się z naszymi tytułami. Serdecznie zachęcamy nowych widzów do zapoznania się z informacjami na temat naszego projektu edukacji filmowej NHEF, który realizujemy od 15 lat.

aktualności

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!