repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

20. Tydzień Kina Hiszpańskiego

26 czerwca - 2 lipca w Kinie Nowe Horyzonty

ceny biletów: 20 zł normalny, 18 zł klubowy, 15 zł wielokrotny 7+ (przy zakupie 7 lub więcej biletów na 7 różnych filmów z TKH)

W programie wydarzenia znalazło się łącznie 15 tytułów - od kasowych przebojów po kameralne filmy artystyczne. Wśród nich m.in.: Póki trwa wojna - obsypany nagrodami Goya film Alejandro Amenábara, Buñuel w labiryncie żółwi - nowatorska adaptacja komiksu łącząca elementy surrealistycznej estetyki spod znaku Salvadora Dalego z prawdziwą historią z życia legendy kinematografii, Luisa Buñuela, czy Niewinność w reżyserii Lucíi Alemany, jedna z najciekawszych opowieści o dojrzewaniu w historii hiszpańskiego kina.

Organizatorami przeglądu są: AP Mañana, Ambasada Królestwa Hiszpanii, Biuro Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce, Instytut Cervantesa w Warszawie oraz Instytut Cervantesa w Krakowie.

Bilety

Czas pandemii mocno namieszał w naszych planach - pierwotnie Tydzień Kina Hiszpańskiego miał odbyć się w marcu. Niestety, bilety zakupione na marcowe seanse nie obowiązują na pokazy w nowym, czerwcowo-lipcowym terminie. Środki za bilety zakupione online zwróciliśmy automatycznie na Wasze konta, natomiast osoby, które zakupiły bilety w kasach kina prosimy o dokonanie zwrotu stacjonarnie w Kinie Nowe Horyzonty (czas na zwroty: od 17 czerwca do 31 sierpnia). Przepraszamy za niedogodności!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Tygodniu Kina Hiszpańskiego w nowym terminie zapraszamy do zakupu biletów online lub w kasach kina od 17 czerwca.

W programie:

26 czerwca, piątek

27 czerwca, sobota

28 czerwca, niedziela

29 czerwca, poniedziałek

30 czerwca, wtorek

1 lipca, środa

2 lipca, czwartek

Po europejski

aktualności

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!