repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

Kolektyw pokolenie 2019

wakacyjne darmowe warsztaty plastyczne dla dzieci z opiekunami

KOLEKTYW POKOLENIE 2019

czyli wakacyjne darmowe warsztaty plastyczne dla dzieci z opiekunami

Kreatywne wakacje spędzone z bliską osobą to dla dziecka bardzo radosny i cenny rozwojowo czas. Obcowanie z kulturą wzbogaca wiedzę sztuce, pobudza odkrywanie nowych pasji, relaksuje umysł.

To już czwarta odsłona naszego projektu Kolektyw Pokolenie. Co roku zapraszamy dzieci w każdym wieku z dziadkami, rodzicami, ciociami, wujkami czy starszym rodzeństwem na wielką plastyczną przygodę. Od 2016 roku warsztaty zostały bardzo ciepło przyjęte, zarówno przez młodszych i starszych uczestników, dlatego z radością kontynuujemy je podczas tegorocznych wakacji.

Program został podzielony na trzy turnusy. Każdy trwa pięć dni, od poniedziałku do piątku. Codziennie (od godz. 11) odbywają się inne zajęcia, zatem uczestniczyć można we wszystkich warsztatach.

Każde spotkanie to ciekawe zadania plastyczne, które łączą zabawę, kreatywność i nowe zdolności. Tydzień Kredki, Tydzień Pędzla i Tydzień Rzeźby zostały przygotowane tak, aby nikt się nie nudził, a wakacje w mieście nabrały całej palety barw i kształtów!

Zajęcia odbywać się będą na parterze kina Nowe Horyzonty. Nie obowiązują zapisy, udział jest darmowy i nieograniczony, zatem zapraszamy wszystkich chętnych do przygód ze sztuką.

Projekt przygotowany i zrealizowany pod patronatem Miasta Wrocław.

Szczegóły na: www.paliwoartystyczne.org

aktualności

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!