"4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni", reż. Cristian Mungiu"4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni", reż. Cristian Mungiu
26 marca 2020
Akademie Filmowe on-line

Szanowne Słuchaczki i szanowni Słuchacze Akademii filmowych w Kinie Nowe Horyzonty!

Sytuacja na świecie mocno pokrzyżowała nasze plany związane z bieżącym semestrem Akademii Kina Światowego i Akademii Polskiego Filmu. Niestety, zgodnie z rozporządzeniem MKiDN, Kino Nowe Horyzonty pozostaje zamknięte do odwołania, przez co nie jesteśmy w stanie przeprowadzić wszystkich wykładów stacjonarnie. Nie chcąc jednak tracić Waszego cennego czasu, od 31 marca uruchomimy dwa zamknięte kanały w serwisie YouTube, w których będą pojawiać się nowe, przygotowanie specjalnie dla Was wykłady on-line - zgodnie z pierwotnym programem.

We wtorki o godz. 17:00 zapraszamy na premierowy odcinki z nagraniami wykładów Akademii Kina Światowego, z kolei w środy o tej samej porze w serwisie znajdą się wykłady dla Uczestniczek i Uczestników Akademii Polskiego Filmu. O poszczególnych premierach będziemy przypominali drogą mailową oraz na facebookowym profilu Akademii (dostęp do poszczególnych nagrań będą miały osoby posiadające karnety; wszystkie szczegóły techniczne otrzymają Państwo na maila, którego podawali Państwo w formularzu zgłoszeniowym).

Niestety, nie jesteśmy w stanie umożliwić obejrzenia wszystkich filmów z programu Akademii on-line. Kiedy tylko zostanie wyznaczony termin ponownego otwarcia kina, poinformujemy Was o możliwości zobaczenia poszczególnych tytułów na kinowym ekranie.

Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość!

Wszystkie pytania odnośnie zmian prosimy kierować na adres Elżbiety Janik, koordynatorki Akademii filmowych w Kinie Nowe Horyzonty: e.janik@kinonh.pl.

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo zdrowia!

zespół Akademii filmowych w KNH

Drodzy Widzowie!

W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo przedłużamy zamknięcie Kina Nowe Horyzonty do odwołania. Wszystkie pokazy i wydarzenia specjalne zaplanowane na ten czas zostaną w miarę możliwości przeniesione na przyszłość, o wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Więcej szczegółów (w tym związanych ze zwrotami biletów) można znaleźć tutaj. Przepraszamy za wszelkie niedogodności!

rezerwacje telefoniczne

(+48) 532 726 581

tłumaczenia
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.