"Parasite", reż. Bong Joon-ho"Parasite", reż. Bong Joon-ho
05 lutego 2020
"Parasite" w czerni i bieli

Specjalne pokazy przeboju Joon-ho Bonga. 15 lutego, sobota, godz. 19.45

Twój normalny dzień - zawsze black and white
Kiedy kochasz się - zawsze black and white
Kiedy pijesz coś - zawsze black and white
Twe kolory to - zawsze black and white

"Black and white" to królowa wszystkich piosenek, a "Parasite" to król wśród najnowszych filmów. I choć historia przedstawiona w dziele Joon-ho Bonga jest zdecydowanie wielobarwna, to zastanawialiśmy się, jak wyglądałaby całość, gdyby sfilmować ją w czerni i bieli. Nasze prośby zostały wysłuchane: w poniedziałek (godz.) i wtorek (godz.) zagramy czarno-białą wersję "Parasite"! Uwaga: to jedyne pokazy specjalnej wersji filmu.

19 lutego, sobota, godz. 19.45

Parasite - wersja czarno biała
reż. Bong Joon-ho / Korea Południowa 2019 / 142'

Koreański reżyser jest wielbicielem klasycznego kina i zawsze marzył o realizacji czarno-białego filmu. Światowy sukces "Parasite" pozwolił mu na to! "Parasite - wersja czarno biała" to nie tylko szansa na odkrycie na nowo arcydzieła światowego kina, ale zupełnie nowe doświadczenie.

"Parasite" to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy - dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów - są w stanie po to wszystko sięgnąć.

rezerwacje telefoniczne

(+48) 532 726 581

tłumaczenia
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.