"Jojo Rabbit", reż. Taika Waititi"Jojo Rabbit", reż. Taika Waititi
27 grudnia 2019
Mistrzowie Kina: Taika Waititi

W styczniu w Kinie Nowe Horyzonty

Kino Nowe Horyzonty zaprasza na cykl "Mistrzowie Kina". W jego ramach widzowie będą mieli możliwość przypomnienia sobie filmów najważniejszych reżyserów kształtujących oblicze współczesnego kina. 

Taika Waititi to aktor, scenarzysta, reżyser, Nowozelandczyk Roku 2017 i poważny kandydat do tytułu Najfajniejszego Człowieka na Świecie. Po sukcesie błyskotliwego mockumentu o ciężkim życiu wampirów, "Co robimy w ukryciu", został zaproszony do Hollywood, gdzie powierzono mu realizację "Thora: Ragnaroka". Waititi usatysfakcjonował wówczas fanów serii, a jednocześnie odcisnął na niej autorskie piętno w postaci oryginalnego poczucia humoru. Tego ostatniego nie brakuje także w "Jojo Rabbit" - opowieści o żyjącym w nazistowskich Niemczech chłopcu, który w trudnych momentach zwraca się po radę do swego wyobrażonego przyjaciela… Adolfa Hitlera. Wszystkie trzy filmy zagramy w styczniu w KNH ("Jojo Rabbit" przedpremierowo!) w ramach reaktywowanego cyklu "Mistrzowie kina".

17 stycznia, piątek, godz. 18.30

Co robimy w ukryciu
reż. Jemaine Clement, Taika Waititi / Nowa Zelandia 2014 / 86'

18 i 19 stycznia, sobota - niedziela, godz. 18.30

Jojo Rabbit (POKAZY PRZEDPREMIEROWE)
reż. Taika Waititi / USA, Niemcy 2019 / 108'

24 stycznia, piątek, godz. 18.30

Thor: Ragnarok
reż. Taika Waititi / USA 2017 / 130'

Drodzy Widzowie!

W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo przedłużamy zamknięcie Kina Nowe Horyzonty do odwołania. Wszystkie pokazy i wydarzenia specjalne zaplanowane na ten czas zostaną w miarę możliwości przeniesione na przyszłość, o wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Więcej szczegółów (w tym związanych ze zwrotami biletów) można znaleźć tutaj. Przepraszamy za wszelkie niedogodności!

rezerwacje telefoniczne

(+48) 532 726 581

tłumaczenia
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.