repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
fot. BTW Photographers
Aktualności

Vouchery, karty klubowe, zwroty biletów - informacje praktyczne

24 maja

Co się odwlecze, to nie uciecze! Wraz z ponownym otwarciem KNH, przedłużamy ważność voucherów i Kart Klubu Przyjaciół Kina Nowe Horyzonty. Poniżej przedstawiamy garść szczegółów.

Vouchery

  • vouchery, które utraciły ważność między 20.03 a 21.05 zostaną aktywowane i przedłużone do końca lipca 2021. Dotyczy to również voucherów w wersji papierowej, które będą uznawane przez kasjerów w kasie,

  • pozostałe vouchery zostaną przedłużone odpowiednio o 2 miesiące od daty nadrukowanej na voucherze lub od daty ważności vouchera online.

Karta Klubu Przyjaciół Kina

  • karty, których termin ważności upłynął w marcu, kwietniu i maju 2021 roku zostaną ponownie aktywowane i przedłużone do końca lipca 2021,

  • wszystkie aktywne karty z terminem ważności od końca czerwca 2021 do 30 marca 2022, zostaną wydłużone o 2 miesiące od daty nadrukowanej na karcie.

Zwroty biletów

  • bilety zakupione online na wydarzenia od 20.03 do 21.05 zostały automatycznie zwrócone po zamknięciu kina,

  • bilety zakupione stacjonarnie w kasach kina na wydarzenia zaplanowane od 20.03 do 21.05 można zwrócić w kasach kina do końca czerwca 2021.

Kontakt

W razie wszelkich pytań związanych z voucherami, kartami klubowymi czy zwrotami biletów - zachęcamy do kontaktu: sprzedaz@kinonh.pl.

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!