repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Jak być ptakiem. Instrukcja, reż. Babis Makridis
Aktualności

Kino to Wy. Zamykamy, ale wciąż gramy!

4 lis

Kochani, Kochane, wiecie, że bez Was nie ma nas i serce okrojone do 25% z trudem biło przez ostatnie dni. Teraz znów będzie jeszcze trudniej, ale! Zapraszamy do oglądania filmów w ramach festiwalu Nowe Horyzonty i American Film Festival online. Zaczynamy jutro o 8:30 na stronie nowehoryzonty.pl. Do wyboru aż 170 (!) różnych tytułów, w znakomitej większości absolutnych świeżynek i premier. Oglądając festiwalowe filmy wspieracie całe Stowarzyszenie Nowe Horyzonty.

Zgodnie z rozporządzeniem rządu, od najbliższej soboty do (co najmniej) 29 listopada nasze kino będzie zamknięte. Czwartkowe i piątkowe pokazy odbędą się zgodnie z planem - w repertuarze znajdziecie sporo znakomitych tytułów pokazywanych w ramach połączonej edycji Nowych Horyzontów i American Film Festival - Zabij to i wyjedź z tego miasta Mariusza Wilczyńskiego, Świat, który nadejdzie Mony Fastvold, Ludzki głos Pedro Almodóvara i Nigdy, rzadko, czasami, zawsze Elizy Hittman.

Wszelkie szczegóły o stacjonarnych pokazach festiwalowych znajdziecie tutaj.

Wszystkie osoby, które zdążyły kupić bilety na seanse i wydarzenia zaplanowane po 7 listopada:

  • za bilety kupione online dostaną automatycznie zwroty na konto,
  • w sprawie zwrotów gotówkowych - prosimy o zgłoszenie się do kas kina (do 7 listopada, po tym terminie - prosimy o wysłanie wiadomości na adres: sprzedaz@kinonh.pl).

Wszystkie osoby posiadające karnety na Akademie Filmowe otrzymają od nas wkrótce maila z kompletem informacji o tym, jaką formułę przybiorą zajęcia w ostatnim tygodniu listopada.

Ważne: spotkanie z Akademii Kina Światowego zaplanowane na 17.11 zostaje przeniesione - o nowym terminie poinformujemy niebawem. Najbliższe zajęcia z Akademii Kina Światowego odbędą się więc 24 listopada, a z Akademii Polskiego Filmu: 25 listopada (tutaj zgodnie z harmonogramem).

Będziemy też szukali nowych terminów dla naszych wydarzeń specjalnych; więcej informacji podamy bliżej końca listopada.

Trzymajcie się! Kochamy Was i już tęsknimy!

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!