repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Aktualności

Powody, dla których warto oglądać cykl "The Metropolitan Opera: Live in HD"

16 sie

Wrocławski Helios Nowe Horyzonty w sezonie 2012/2013 pokaże na swoich ekranach aż 12 spektakli w mistrzowskim wykonaniu zespołu Met.

Metropolitan Opera w Nowym Jorku jest jedyną instytucją sztuki, prowadzącą serię relacji z przedstawień na tak dużą skalę. Rozpoczynała w 2006 roku pokazem, który obejrzało 30 tys. widzów zgromadzonych w 150 salach na terenie Stanów Zjednoczonych. Od tej pory program Metropolitan Opera z każdym sezonem obejmował coraz większą ilość miejsc. Obecnie jest wyświetlany w ponad 1700 salach, w 54 krajach.

The Metropolitan Opera: Live in HD to wielokrotnie nagradzana seria transmisji na żywo w jakości HD z najsłynniejszego operowego teatru na świecie. Nowojorskie spektakle to wydarzenia artystycznie nieprzeciętne, zarówno pod względem wokalnym, jak i aktorskim. Każdy widz będzie miał poczucie bezpośredniego uczestnictwa w spektaklu i znajdzie się w gronie tysięcy widzów, oglądających w tym samym momencie to samo przedstawienie na całym świecie.

Naszym widzom oferujemy polskie tłumaczenie tekstu libretta. Podczas przerw między aktami kamera będzie zaglądać za kulisy, przeprowadzane będą na żywo wywiady z wykonawcami i realizatorami spektaklu. Publiczność serii HD live otrzyma jedyne w swoim rodzaju spojrzenie na to, jak wygląda inscenizacja opery w jednym z największych światowych domów operowych.

Tradycja, jakość, repertuar, wykonawcy, reżyserzy, polskie akcenty, kulisy opery... Oto powody, dla których warto oglądać The Metropolitan Opera: Live in HD

Karnet na transmisje oper

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!