repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

1 cze / so
2 cze / nd
plakat

Basia. Jestem w sam raz

reż. Marcin Wasilewski

czas: 45’
produkcja: Polska 2024
język: polski

gatunek: animacja

kategoria wiekowa: 4+

Basia i jej rodzina jest "w sam raz" - tak samo jak Wasza!

Po seansie zapraszamy na warsztaty plastyczne podczas których stworzymy tekturową ramkę na zdjęcie. Ozdabianie jej sprawi frajdę każdemu dziecku! Naklejki, cekiny, piórka, kolorowe pompony - ulubione materiały diy dzieci, pozwolą im na stworzenie wyjątkowej oprawy Waszego ulubionego rodzinnego zdjęcia!

Rodzinne warsztaty to wspaniała okazja do współpracy z dzieckiem i spędzenia wartościowego czasu po seansie.

Bilety na zajęcia dostępne są razem z biletami na seans.

Program każdego spotkania dostosowany jest do tematyki filmowej danego dnia. Poprzez zadania plastyczne oraz rozmowę z dziećmi animator pomaga w pobudzaniu wyobraźni, rozwijaniu kreatywności oraz lokowaniu energii w działaniach twórczych dzieci.

Cena biletu za warsztaty: 4 zł (w ramach biletu razem z dzieckiem na warsztaty może wejść jeden opiekun).

Basia ma charakterek i mówi, co myśli. I co czuje. Misiek Zdzisiek też – bo lubi robić to, co Basia. Rezolutna pięciolatka i przyjaciele powracają w nowej odsłonie adaptacji uwielbianych książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak!

Bystra Basia jest pełna uroku, energii i pasiastego humoru, dzięki czemu jej życie nigdy nie jest nudne! Uwielbia żelki i zwierzęta. Bardzo chciałaby mieć psa. Kocha swoich przyjaciół, braci oraz pluszowego Miśka Zdziśka, z którym nie rozstaje się ani na krok. Każdy dzień jest dla niej przygodą, podczas której uczy się czegoś nowego. Zakupy w centrum handlowym, dzień na placu zabaw i urodziny w muzeum? Będzie su-pe-ro-wo!

Serial Basia to różnorodne emocje i dużo humoru! Przygody ukochanej pięciolatki pomagają najmłodszym zrozumieć świat, zachęcają do odwagi w byciu sobą i pokazują, że wszyscy jesteśmy w sam raz.

Odcinki serialu, które zobaczymy w trakcie seansów:

  1. Basia i plac zabaw
  2. Basia i urodziny w muzeum
  3. Basia i alergia
  4. Basia i moda

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!