repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 27 czerwca 2021.

Historie muzyką opowiadane - pokaz z muzyką na żywo

czas: 32’

Poranek filmowy z muzyką na żywo.

Pokaz bajek z niezwykłą oprawą dźwiękową, która pobudza wyobraźnię i ze zdwojoną siłą pozwala doświadczyć rozgrywającej się na ekranie opowieści.

W czasie pokazu muzykę na żywo zagra Sam Alty - muzyk, tancerz i multiinstrumentalista, który od lat otwiera przed młodymi i starszymi widzami fantastyczny świat dźwięków towarzyszących obrazowi.

W zestawie:

 • Ośmiornica, 4'
  Ośmiornica planuje upiec ciasto cytrynowe. Każda jej macka ma swoje zadanie, ale jedna z nich buntuje się – chce zrobić ciasto czekoladowe! Mimo usilnych starań, ciężko przekonać głowę i podporządkowane jej macki do zmiany decyzji. Trzeba więc uciec się do podstępu…

 • Reksio magik, 9'
  Reksio ogląda występy wędrownego magika i w marzeniach sam staje się magikiem, który potrafi wyczarowywać ogromne ilości smacznych kości.

 • Sabaku, 3' 
  Oj, Sabaku, kto cię zrozumie? Niełatwo być ptaszkiem, który ryczy jak zwierz! Zabawna, króciutka animacja – zwariowana, błyskawiczna, pełna slapstickowego humoru podróż dookoła świata i opowieść o przyjaźni, która może czaić się tuż za rogiem.

 • Gąsienica i kura, 10' 
  Gąsienica i kura są najlepszymi przyjaciółmi. Wspólnie spędzają czas, bawią się, wspierają. Pewnego dnia gąsienica znika, a jej powrót zapowiada wielkie zmiany. Co to będzie oznaczać dla przyjaciół i czy ich relacja przetrwa?

 • To coś,  6'
  Każdy ma coś w sobie. Na przykład niektóre wielkie góry nie dość, że są wielkie, to jeszcze są pełne wrzącej lawy, złota, albo innych wspaniałości. Są zachwycające, ogromne i groźne. I niemiłe: dokuczają siedzącemu obok nich pagórkowi. A przecież wcale nie jest od nich gorszy, tylko jeszcze o tym nie wie. Czy niepozorna górka rozkwitnie?

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!