repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

W repertuarze kina nie ma zaplanowanych pokazów tego filmu.

Darmowe pokazy sylwestrowe: "Za jakie grzechy, dobry Boże?"

Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?

reż. Philippe de Chauveron

czas: 97’
produkcja: Francja 2014
obsada: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan

Od rana zapraszamy na darmowe pokazy Za jakie grzechy, dobry Boże? Philippe'a de Chauverona - największego francuskiego przeboju z 2014 roku. Pierwszy seans rusza o 11.00, kolejne co ok. dwie godziny: 13.00, 15.00, 17.00 (ostatni pokaz). Film będzie pokazywany w zapętleniu w sali nr 2, wejście na seanse - w miarę wolnych miejsc. Nie trzeba pobierać wejściówek.

Największy francuski przebój 2014 roku: 12 milionów widzów nad Sekwaną i kolejne miliony w całej Europie. Sale kinowe pękają w szwach i zanoszą się śmiechem. O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców - żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie zwariować, próbując wszystkich pogodzić ze sobą? Czy to wszystko może skończyć się na ślubnym kobiercu, czy raczej wywoła totalną wojnę domową? Przebojowa komedia, która jest remedium na nasze uprzedzenia i napięcia współczesnego świata - nie próbuje go zmienić, ale rozbroić śmiechem.

Ten film jest wart więcej, niż wszystkie możliwe kampanie społeczne skierowane przeciwko rasizmowi i antysemityzmowi. Wyśmiewa wszystkich nie obrażając nikogo.

"Excessif"

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!