Indeks filmów
Dzień
Indeks A-Z / 0-9
Kraj
Cykl
tytuł / reżyser
 
Europejskie Nagrody Filmowe
1 2  
seanse:
Europejskie Nagrody Filmowe: 4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni
4 Months, 3 Weeks & 2 Days / 4 luni, 3 săptămâni și 2 zile
Cristian Mungiu / Rumunia 2007 / 113’
30 lis
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Amelia
Amélie / Le fabuleux destin d'Amélie Poulain
Jean-Pierre-Jeunet / Francja 2001 / 129’
23 paź
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Autor widmo
The Ghost Writer
Roman Polański / Francja, Niemcy, Wielka Brytania 2010 / 128’
14 gru
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Biała wstążka
The White Ribbon / Das weiße Band
Michael Haneke / Niemcy, Austria, Francja, Włochy 2009 / 144’
05 gru
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Głową w mur
Against the Wall / Gegen die Wand
Fatih Akin / Niemcy 2004 / 121’
20 lis
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Goło i wesoło
The Full Monty
Peter Cattaneo / Wielka Brytania, USA 1997 / 91’
02 paź
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Gomorra
Matteo Garrone / Włochy 2008 / 135’
04 gru
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Good Bye, Lenin!
Wolfgang Becker / Niemcy 2003 / 121’
18 lis
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Ida
Paweł Pawlikowski / Polska, Dania, Francja, Wielka Brytania 2013 / 80’
29 gru
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Krótki film o zabijaniu
A Short Film About Killing
Krzysztof Kieślowski / Polska 1987 / 84’
06 wrz
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Lamerica
Gianni Amelio / Włochy, Francja, Szwajcaria, Austria 1994 / 125’
20 wrz
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Melancholia
Melancholy
Lars von Trier / Dania, Szwecja, Francja, Niemcy 2011 / 130’
17 gru
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Miłość
Love / Amour
Michael Haneke / Francja, Niemcy, Austria 2012 / 126’
27 gru
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Młodość
Youth
Paolo Sorrentino / Włochy, Francja 2015 / 118’
30 gru
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Otwarte drzwi
Open Doors / Porte aperte
Gianni Amelio / Włochy 1990 / 108’
11 wrz
19:30
1 2  
1800 gramów 
Marcin Głowacki, Polska 2019
Aspromonte 
Mimmo Calopresti, Włochy 2019
Baranek Shaun Film. Farmageddon 
Will Becher, Richard Phelan, Francja, USA, Wielka Brytania 2019
Basia 3 
Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, Robert Jaszczurowski, Polska 2019
Boże Ciało 
Jan Komasa, Polska 2019
DKF Politechnika: Jutro albo pojutrze 
DKF Politechnika
Bing Liu, USA 2018
Doktor Sen 
Mike Flanagan, USA 2019
Irlandczyk 
Martin Scorsese, USA 2019
Joker 
Todd Phillips, USA 2019
Kraina lodu 2 
Jennifer LeeChris Buck, USA 2019
Kult. Film 
Olga Bieniek, Polska 2019
Le Mans' 66 
James Mangold, USA 2019
Nie ma nas w domu 
Ken Loach, Belgia, Francja, Wielka Brytania 2019
Niebieskie Chachary 
Cezary Grzesiuk, Polska 2019
Obywatel Jones (seans dla szkoły) 
Agnieszka Holland, Polska, Wielka Brytania, Ukraina 2019
Parasite 
Bong Joon-ho, Korea Południowa 2019
Photographer's Choice: Amator 
Pokazy specjalne
Krzysztof Kieślowski, Polska 1979
Portret kobiety w ogniu 
Céline Sciamma, Francja 2019
Proceder 
Michał Węgrzyn, Polska 2019
Supernova 
Bartosz Kruhlik, Polska 2019
Tydzień Filmu Niemieckiego: Moje dzieciństwo i ja 
Tydzień Filmu Niemieckiego 2019
Caroline Link, Niemcy 2018
Ukryta gra 
Łukasz Kośmicki, Polska 2019
Van Gogh. U bram wieczności 
Julian Schnabel, Irlandia, Szwajcaria, Wielka Brytania, Francja, USA 2018
Wysoka dziewczyna 
Kantemir Bałagow, Rosja 2019
Czarownica 2 (polski dubbing) 
Joachim Rønning, USA 2019
Gordon i Paddy 
Linda Hamback, Szwecja 2017
Niewidoczne życie sióstr Gusmão 
Karim Aïnouz, Brazylia 2019
Ukryta gra (seans dla szkoły) 
Łukasz Kośmicki, Polska 2019
rezerwacje telefoniczne

(+48) 532 726 581

tłumaczenia
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.