Chińczyk na wynos reż. Sebastián BorenszteinChińczyk na wynos reż. Sebastián Borensztein
Program w wersji papierowej

Aktualny program kina znajdziecie zawsze w następujących miejscach we Wrocławiu:

Kino Nowe Horyzonty (ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21)

7 Kotów (ul. Św. Mikołaja 8-11)

ASP stary budynek (pl. Polski 3/4)

ASP nowy budynek (ul. Traugutta 19/21)

Akademia Muzyczna (ul. Jana Pawła II 2)

Biblioteka Dolnośląska (Rynek 58)

Biblioteka Miejska (ul. Szewska 78)

BWA Galeria Awangarda (ul. Wita Stwosza 32)

Cegielnia (ul. Więzienna 21)

Centrum Informacji Turystycznej (Rynek 14)

Centrum Kultury Agora (ul. Serbska 5a)

Centrum Kultury Zamek (Pl. Świętojański 1)

Cocofli (ul. Włodkowica 9)

Coolturka (ul. Odrzańska 6)

Coworing Office 12 (ul. Łokietka 12)

Czekoladziarnia - Róg Więziennej (ul. Igielna 13)

Czekoladziarnia - Włodkowica (ul. Włodkowica 19)

Dolnośląska Informacja Turystyczna (Sukiennice 12)

EMPIK Renoma (DH Renoma, ul. Świdnicka 40)

EMPIK Rynek (Rynek 50)

Filharmonia (ul. Piłsudskiego 19)

Frankie's Soki (ul. Wita Stwosza 57)

Hala Stulecia - Centrum Poznawcze (ul. Wystawowa 1)

Hotel Art (ul. Kiełbaśnicza 20)

Hotel Monopol (ul. Modrzejewskiej 2)

Hotel Scandic (ul. Piłsudskiego 49)

Idea Place (pl. Solny 15)

Impart (ul. Mazowiecka 17)

Kawiarnia 2 Małpy (ul. Ruska 10)

Kawiarnia Borówka (ul. Świdnicka 38 A)

Kawiarnia Central Cafe (ul. Św. Antoniego 10)

Kawiarnia K2 (ul. Kiełbaśnicza 2)

Klub 13 Igieł (ul. Igielna 13)

Klub Czeski Film (ul. Kiełbaśnicza 2)

Klub Das Lokal (ul. Odrzańska 6a)

Klub Firlej (ul. Grabiszyńska 56)

Klub Graciarnia (ul. Kazimierza Wlk. 39)

Klub Kalaczakra / Kalambur  (ul. Kuźnicza 29a)

Klub Kredence (ul. Szajnochy 11)

Klub Niskie Łąki (ul. Ruska 46c)

Klub Karawan (ul. Św. Antoniego 40)

Klub Log:In (pl. Solidarności 1/3/5)

Klub Paparazzi (ul. Rzeźnicza 32)

Klub Puzzle (ul. Przejście Garncarskie 2)

Klub Ram Pam Pam (ul. Igielna 48)

Klub Rozrusznik (ul. Cybulskiego 15)

Klub Salvador (Pl. Solny 16, wejście od ul. Szajnochy)

Klub Siwy Dym (ul. Bogusławskiego 63)

Klub Szajba (ul. Św. Antoniego 2-4)

Klunb Włodkowica 21 (ul. Włodkowica 21)

Klub Złe Mięso (ul. Wita Stwosza 16)

Klubokawiarnia Falanster (ul. Św. Antoniego 23)

Klubokawiarnia Literatka (Rynek 56/57)

Klubokawiarnia Mleczarnia (ul. Włodkowica 5)

Klubokawiarnia Monsieur Cafe (ul. Więzienna 31)

Księgarnia Tajne Komplety (ul. Przejście Garncarskie 2)

Łokietka 5 - Infopunkt Nadodrze (ul. Łokietka 5)

Mediateka (Pl. Teatralny 5)

Mexico Bar (ul. Rzeźnicza 34)

Muzeum Architektury (ul. Bernardyńska 5)

Muzeum Narodowe we Wrocławiu (Pl. Powstańców Warszawy 5)

Muzeum Współczesne Wrocław (Pl. Strzegomski 2a)

Nietota (ul. Kazimierza Wlk. 50)

Opera Wrocławska (ul. Świdnicka 35)

Ośrodek Kultury i Sztuki (Rynek-Ratusz 24)

Pod Papugami (Sukiennice 9A)

Restauracja Najadacze (ul. Nożownicza 15)

Restauracja Machina Organica (ul. Ruska 19)

Teatr Lalek (pl. Teatralny 4)

Teatr Polski - Scena Kameralna (ul. Świdnicka 28)

Teatr Polski - Scena na Świebodzkim (pl. Orląt Lwowskich 20c)

Teatr Polski - Duża Scena (ul. Zapolskiej 3)

Teatr Współczesny (ul. Rzeźnicza 12)

Urząd Miasta Dep. Prezydenta (ul. Sukiennice 9)

Urząd Miasta Wydz. Kultury (ul. Zapolskiej 4)

WRO Art Center (ul. Widok 7)

Wrocławskie Centrum Seniora (pl. Dominikański 6)

Ad Astra 
James Gray, Brazylia, USA 2019
Avengers: Koniec gry (ukraiński dubbing) 
Anthony Russo, Joe Russo, USA 2019
Basia 2 
Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, Polska 2018
Ból i blask 
Pedro Almodóvar, Hiszpania 2019
Downton Abbey 
Michael Engler, Wielka Brytania 2019
Dzięki Bogu 
Francois Ozon, Belgia, Francja 2019
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! 
Philippe de Chauveron, Francja 2019
Kino Dzieci 2019: Cały świat Romy 
6. Festiwal Filmowy Kino Dzieci
Mischa Kamp, Holandia, Niemcy 2019
Kino Dzieci 2019: Dzień Czekolady 
6. Festiwal Filmowy Kino Dzieci
Jacek Piotr Bławut, Polska 2018
Kino Dzieci 2019: Marona - psia opowieść 
6. Festiwal Filmowy Kino Dzieci
Anca Damian, Francja, Rumunia, Belgia 2019
Kino Dzieci 2019: Pettson i Findus - Wielka wyprowadzka 
6. Festiwal Filmowy Kino Dzieci
Ali Samadi Ahadi, Niemcy 2018
Kino Dzieci 2019: Pinokio 
6. Festiwal Filmowy Kino Dzieci
Enzo D'Alò, Włochy, Belgia, Francja, Luksemburg 2018
Kino Dzieci 2019: Szybcy i śnieżni 
6. Festiwal Filmowy Kino Dzieci
Benoît Godbout, Kanada 2018
Kino Dzieci 2019: Trzech zbójców 
6. Festiwal Filmowy Kino Dzieci
Hayo Freitag, Niemcy, USA 2007
Kino Dzieci 2019: Ucieczka 
6. Festiwal Filmowy Kino Dzieci
Sandro Vanucchi, Włochy 2017
Kino Dzieci 2019: Wakacje z Raną 
6. Festiwal Filmowy Kino Dzieci
Sanne Vogel, Holandia 2019
Kino Dzieci 2019: Żubr Pompik - zestaw filmów krótkich 
6. Festiwal Filmowy Kino Dzieci
Szymon Adamski, Paweł Dębski, Maciej Kur, Andrzej Piotr Morawski, Agnieszka Sadurska, Polska
Legiony 
Dariusz Gajewski, Polska 2019
Między morzem a oceanem 
Isaki Lacuesta, Hiszpania, Szwajcaria, Rumunia 2018
Niezbędna konieczność 
Erwan Le Duc, Francja 2019
Parasite 
Bong Joon-ho, Korea Południowa 2019
Pewnego razu... w Hollywood 
Quentin Tarantino, USA, Wielka Brytania 2019
Piłsudski 
Michał Rosa, Polska 2019
Polityka 
Patryk Vega, Polska 2019
Truposze nie umierają 
Jim Jarmusch, USA 2019
rezerwacje telefoniczne

(+48) 532 726 581

tłumaczenia
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.