repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

AKŚ Zajęcia online

Sytuacja na świecie po raz kolejny mocno pokrzyżowała nasze plany związane z bieżącym semestrem Akademii Kina Światowego. Niestety, zgodnie z rozporządzeniem MKiDN, Kino Nowe Horyzonty pozostaje zamknięte do 17 stycznia, przez co nie jesteśmy w stanie przeprowadzić wszystkich wykładów stacjonarnie. Nie chcąc jednak tracić Waszego cennego czasu, decydujemy się na zajęcia zdalne.

We wtorek (19 stycznia) o godz. 17:00 zapraszamy na wykład dr Ewy Fiuk o koncepcji kina europejskiego w I połowie XX wieku oraz malarstwie ekspresjonistycznym. Wykład ten odbędzie się przy wykorzystaniu platformy Zoom. Będziemy się z Państwem łączyć na żywo w formie webinaru. Na ekranie widoczny będzie tylko wykładowca, wszyscy Państwo dołączycie do zajęć, poprzez wcześniej otrzymany link, jako uczestnicy. Nie będą potrzebne kamery i mikrofony, są Państwo niewidoczni i niesłyszalni, ale będą mogli Państwo zadawać pytania z wykorzystaniem narzędzia Q&A. :)

Link do zajęć otrzymacie Państwo drogą mailową w poniedziałek (18 stycznia).

W trakcie zajęć będzie sprawdzana lista obecności, także prosimy o podpisywanie się na Zoomie swoim imieniem i nazwiskiem, wszystkie wykłady on-line będą obowiązywały na egzaminie.

Wszystkie wykłady nadal będą nagrywane i umieszczane na stronie kina.

Wykłady online

Niestety, nie jesteśmy w stanie udostępnić Państwu filmów. Związane jest to z umowami licencyjnymi, które nie obowiązują na pokazy online, większość filmów, ze względu na swój wiek, nie posiada też plików dostosowanych do platform online. Wszystkie zaległe filmy pokażemy tuż po otwarciu kina na specjalnie przygotowanych pokazach, o których będziemy odpowiednio wcześniej Państwa informować.

Każde kolejne zajęcia (w styczniu) będą odbywały się analogicznie do powyższych. Będą Państwo w poniedziałki otrzymywali link do wykładu na maila podanego przy rejestracji. Wykłady będą odbywały się we wtorki o godz. 17.00 zgodnie z programem.

Wszystkie pytania odnośnie zmian prosimy kierować na adres Elżbiety Janik, koordynatorki Akademii filmowych w Kinie Nowe Horyzonty: e.janik@kinonh.pl.

aktualności

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!