repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

Najlepsze z Najgorszych

Ceny biletów - 18 zł normalny | 15 zł klubowy

Czym są Filmy Najlepsze z Najgorszych?


Niskie budżety, absurdalne dialogi, kiepskie aktorstwo, kosmici, potwory, fabuła nietrzymająca się kupy, a także zaangażowanie i pasja autorów, to tylko niektóre cechy wspólne najgorszych filmów świata. Kino klasy B zaraża entuzjazmem twórców, który udziela się także widzom. W programie przeglądu oglądamy bardzo złe filmy, które jednak doczekały się miana kina kultowego a oglądanie ich wspólnie, na dużym ekranie to radość, którą trudno opisać.

Bilety

Czas pandemii mocno namieszał w naszych planach - pierwotnie "Plan 9 z kosmosu" miał zostać wyświetlony 15 kwietnia, drugą próbę podjęliśmy 13 maja. Niestety, bilety zakupione na wcześniejsze pokazy nie obowiązują na pokaz 24 czerwca. Środki za bilety zakupione online zwróciliśmy automatycznie na Wasze konta, natomiast osoby, które zakupiły bilety w kasach kina prosimy o dokonanie zwrotu stacjonarnie w Kinie Nowe Horyzonty (czas na zwroty: od 17 czerwca do 31 sierpnia). Przepraszamy za niedogodności!

Wszystkich zainteresowanych pokazem "Planu 9 z kosmosu" 24 czerwca zapraszamy do zakupu biletów online lub w kasach kina od 17 czerwca.

W programie:

24 czerwca, środa, godz. 20.00

Przed seansami zapraszamy na prelekcję Radka Pisuli z kanału Full Frontal Pisula

 

aktualności

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!