10 sierpnia 2018
Sprzedaż karnetów na opery i balety w sezonie 2018/2019

Nowe karnety i bilety w sprzedaży

Spektakle z Teatru Bolszoj w sezonie 2018/2019

cena biletu: 60 zł
cena karnetu na trzy transmisje: 135 zł
cena karnetu na wszystkie transmisje: 300 zł

kup karnet

 

11.11.2018 | niedziela | 16:00 | TRANSMISJA HD LIVE
Sylfida

muzyka: Herman Severin Løvenskiold
choreografia: Johan Kobborg wg Augusta Bournonville'a

Przedstawienie trwa około 2 godzin.

 

02.12.2018 | niedziela | 16:00 | RETRANSMISJA HD
Don Kichot

muzyka: Ludwig A. Minkus
choreografia: Aleksiej Fadejeczew

Przedstawienie trwa około 2 godzin i 55 minut.

 

23.12.2018 | niedziela | 16:00 | TRANSMISJA HD LIVE
Dziadek do orzechów

muzyka: Piotr Czajkowski
oryginalna choreografia: Jurij Grigorowicz

Przedstawienie trwa około 2 godzin i 20 minut.

 

20.01.2019 | niedziela | 16:00 | TRANSMISJA HD LIVE
Bajadera

muzyka: Ludwig Minkus
choreografia: Marius Petipa / Jurij Grigorowicz

Przedstawienie trwa około 3 godzin i 20 minut.

 

10.03.2019 | niedziela | 16:00 | RETRANSMISJA HD
Śpiąca królewna

muzyka: Piotr Czajkowski
choreografia: Jurij Grigorowicz wg Mariusa Petipy

Przedstawienie trwa około 2 godzin i 50 minut.

 

07.04.2019 | niedziela | 17:00 | RETRANSMISJA HD
Złoty Wiek

muzyka: Dmitrij Szostakowicz
choreografia: Jurij Grigorowicz

Przedstawienie trwa około 2 godzin i 20 minut.

 

19.05.2019 | niedziela | 17:00 | TRANSMISJA HD LIVE
Carmen-Suita | Pietruszka

muzyka: Georges Bizet / Rodion Szczedrin (Carmen) | Igor Strawiński (Pietruszka)
choreografia: Alberto Alonso (Carmen) | Edward Clug (Pietruszka)

Przedstawienie trwa około 2 godzin i 20 minut.

 

Spektakle z Metropolitan Opera

cena biletu: 70 zł 
cena karnetu na pięć oper: 275 zł 
cena karnetu na wszystkie opery: 500 zł

kup karnet

 

Giuseppe Verdi
Aïda

06.10.2018 | sobota | 18:55 [CEST] NOWA OBSADA

dyrygent: Nicola Luisotti
reżyseria: Sonja Frisell
scenografia: Gianni Quaranta
kostiumy: Dada Saligeri
światło: Gil Wechsler
w rolach głównych: Anna Netrebko jako Aïda, Anita Rachvelishvili jako Amneris, Aleksandrs Antoņenko jako Radamès, Quinn Kelsey jako Amonasro, Ryan Speedo Green jako Faraon
czas trwania: wkrótce

 

Camille Saint-Saëns
Samson i Dalila

20.10.2018 | sobota | 18:55 [CEST] PREMIERA SEZONU

dyrygent: Sir Mark Elder
reżyseria:Darko Tresnjak
scenografia: Alexander Dodge
kostiumy: Linda J. Cho
światło: Donald Holder
w rolach głównych: Roberto Alagna jako Samson, Elīna Garanča jako Dalila, Laurent Naouri jako Arcykapłan, Elchin Azizov jako Abimélech, Dmitry Belosselskiy jako Stary Żyd
czas trwania: wkrótce

 

Giacomo Puccini
Dziewczyna z Dzikiego Zachodu

27.10.2018 | sobota | 18:55 [CEST] NOWA OBSADA

dyrygent:Marco Armiliato
reżyseria: Giancarlo Del Monaco
scenografia i kostiumy: Michael Scott
światło: Gil Wechsler
w rolach głównych: Eva-Maria Westbroek jako Minnie, Jonas Kaufmann jako Dick Johnson (Ramerrez), Carlo Bosi jako Nick, Željko Lučić jako Jack Rance, Michael Todd Simpson jako Sonora, Matthew Rose jako Ashby, Oren Gradus jako Jake Wallas
czas trwania: wkrótce

 

Nico Muhly
Marnie

10.11.2018 | sobota | 18:55 [CET]

PREMIERA SEZONU / PO RAZ PIERWSZY W MET

dyrygent:Robert Spano
libretto: Nicholas Wright
reżyseria: Michael Mayer
scenografia i projekcje wideo: Julian Crouch i 59 Productions
kostiumy: Arianne Phillips
światło: Kevin Adams
w rolach głównych: Isabel Leonard jako Marnie, Janis Kelly jako Pani Rutland, Denyce Graves jako Matka Marnie, Iestyn Davies jako Terry Rutland, Christopher Maltman jako Mark Rutland
czas trwania: wkrótce

 

Giuseppe Verdi
La traviata

15.12.2018 | sobota | 18:55 [CET] PREMIERA SEZONU

dyrygent: Yannick Nézet-Séguin
reżyseria: Michael Mayer
scenografia: Christine Jones
kostiumy: Susan Hilferty
światło: Kevin Adams
w rolach głównych: Diana Damrau jako Violetta Valéry, Juan Diego Flórez jako Alfredo Germont, Quinn Kelsey jako Giorgio Germont
czas trwania: wkrótce

 

Francesco Cilèa
Adriana Lecouvreur

12.01.2019 | sobota | 18:55 [CET] PREMIERA SEZONU

dyrygent: Gianandrea Noseda
reżyseria: Sir David McVicar
scenografia: Charles Edwards
kostiumy: Brigitte Reiffenstuel
światło: Adam Silverman
w rolach głównych: Anna Netrebko jako Adriana Lecouvreur, Anita Rachvelishvili jako Księżna de Bouillon, Piotr Beczała jako Maurizio, Carlo Bosi jako Ksiądz de Chazeuil, Ambrogio Maestri jako Inspicjent Michonnet, Maurizio Muraro jako Książę de Bouillon
czas trwania: wkrótce

 

Georges Bizet
Carmen

02.02.2019 | sobota | 18:55 [CET] NOWA OBSADA

dyrygent:Louis Langrée
reżyseria: Sir Richard Eyre
scenografia i kostiumy: Rob Howell
światło: Peter Mumford
w rolach głównych: Clémentine Margaine jako Carmen, Aleksandra Kurzak jako Micaëla, Roberto Alagna jako Don José, Alexander Vinogradov jako Escamillo
czas trwania: wkrótce

 

Gaetano Donizetti
Córka pułku

02.03.2019 | sobota | 18:55 [CET] NOWA OBSADA

dyrygent: Enrique Mazzola
reżyseria i kostiumy: Laurent Pelly
scenografia: Chantal Thomas
światło: Joël Adam
w rolach głównych: Pretty Yende jako Marie, Javier Camarena jako Tonio, Stephanie Blythe jako Markiza de Berkenfield, Maurizio Muraro jako Sulpice
czas trwania: wkrótce

 

Richard Wagner
Walkiria

30.03.2019 | sobota | 17:00 [CET] NOWA OBSADA

dyrygent: Philippe Jordan
reżyseria: Robert Lepage
scenografia: Carl Fillion
kostiumy: François St-Aubin
światło: Etienne Boucher
w rolach głównych: Christine Goerke jako Brünhilde, Eva-Maria Westbroek jako Sieglinde, Stuart Skelton jako Siegmund, Jamie Barton jako Fricka, Greer Grimsley jako Wotan, Günther Groissböck jako Hunding
czas trwania: wkrótce

 

Francis Poulenc
Dialogi karmelitanek

11.05.2019 | sobota | 18:00 [CEST] PO RAZ PIERWSZY W HD

dyrygent:Yannick Nézet-Séguin
reżyseria: John Dexter
scenografia: David Reppa
kostiumy: Jane Greenwood
światło: Gil Wechsler
w rolach głównych: Isabel Leonard jako Blanche de la Force, Adrianne Pieczonka jako Pani Lidoine (nowa przeorysza), Erin Morley jako Siostra Konstancja, Karen Cargill jako Matka Maria, Karita Mattila jako Pani de Croissy (stara przeorysza), David Portillo jako Kawaler de la Force, Dwayne Croft jako Markiz de la Force
czas trwania: wkrótce

53 wojny 
Ewa Bukowska, Polska 2018
7 uczuć 
Marek Koterski, Polska 2018
Adapter. Kino bez barier: Dywizjon 303. Historia prawdziwa 
Adapter. Kino bez barier
Wiesław Saniewski, Denis Delić, Polska, Wielka Brytania 2018
Bergman100: Persona 
Bergman 100
Ingmar Bergman, Szwecja 1966
Climax 
Gaspar Noé, Francja 2018
Człowiek, który zabił Don Kichota 
Terry Gilliam, Hiszpania, Portugalia, Wielka Brytania 2018
Czyściciele internetu 
Hans Block, Moritz Riesewieck, Niemcy, Brazylia 2018
Donbas 
Siergiej Łoźnica, Niemcy, Ukraina, Francja, Holandia, Rumunia 2018
Jak pies z kotem 
Janusz Kondratiuk, Polska 2018
Kamerdyner 
Filip Bajon, Polska 2018
Kapitan Morten i Królowa Pająków 
Kaspar Jancis, Henry Nicholson, Riho Unt, Estonia, Belgia, Irlandia, Wielka Brytania 2018
Kler 
Wojciech Smarzowski, Polska 2018
Nina 
Olga Chajdas, Polska 2018
Venom 
Ruben Fleischer, USA 2018
Wieś pływających krów 
Katarzyna Trzaska, Polska 2018
Winni 
Gustav Möller, Dania 2018
Zama 
Lucrecia Martel, Argentyna, Brazylia, Hiszpania, Dominikana, Francja, Holandia, Meksyk, Szwajcaria, USA, Portugalia, Liban 2017
Zimna wojna 
Paweł Pawlikowski, Polska, Francja, Wielka Brytania 2018
Z perspektywy Paryża 
Jean-Paul Civeyrac, Francja 2018
rezerwacje telefoniczne

(71) 78 66 566

Zapisz na foursquare
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.