film
Pszczółka Maja. Film
Maya the Bee. Movie
reż. Alexs Stadermann, Simon Pickard / Australia, Niemcy 2014 / 88’
Brak nadchodzących seansów .
Ostatni seans odbył się 16 października 2014.

Obsada

polski dubbing: Ewa Kasprzyk, Jerzy Kryszak, Krzysztof Ibisz, Jarosław Boberk, Teresa Lipowska, Dominika Kluźniak

Opis filmu

Maja to mała pszczółka o wielkim sercu i urzekającej osobowości. Urodzona w perfekcyjnie zorganizowanym społeczeństwie pszczół robotnic, marzy o wolności, zabawie i przygodach. Zachwyt nad pięknem świata i wrodzony wdzięk sprawią, że przeciwnicy staną po jej stronie, a pozostałe pszczoły odnajdą radość życia.

Na łące i w ulu Maja nie jest sama – towarzyszą jej Filip, Genek i Zenek, Królowa, Klementyna, Niania i oczywiście Gucio. W role Genka i Zenka wcielają się Jerzy Kryszak i Jarosław Boberek. Genek i Zenek to zwariowane mrówcze duo, które nie potrafi nie wpędzać siebie i innych w kłopoty. Mimo dobrych intencji wciąż sprowadzają poważną minę na oblicze swojego dowódcy oraz utrudniają życie pozostałych żołnierzy w grupie. W kinowych przygodach małej Mai wyruszają na poszukiwanie tytułowej bohaterki. Przebieg akcji będzie ciekawy, ale równocześnie przezabawny.

Każda rola, również ta w dubbingu, jest zupełnie inna. Aktor musi wejść w postać a wszystkie one, bez wyjątku, się od siebie różnią. Nie ma dwóch dokładnie takich samych postaci. Tutaj jestem nieźle zafiksowaną mrówką, która tworzy cudowny duet z drugą jej równą. Jesteśmy dwójką jakby zagubionych w czasoprzestrzeni owadów, które wyruszają na – dla nich – wyjątkowo niebezpieczną misję.

Jarosław Boberek, głos

Informacje o reżyserze

stopka

reżyseria: Alexs Stadermann, Simon Pickard
obsada: polski dubbing: Ewa Kasprzyk, Jerzy Kryszak, Krzysztof Ibisz, Jarosław Boberk, Teresa Lipowska, Dominika Kluźniak
polski dystrybutor: Monolith
barwa: kolor
rezerwacje telefoniczne

(71) 78 66 566

Zapisz na foursquare
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.